Kolejny wypadek z udziałem motocyklisty w Lublinie (zdjęcia)

W piątek po południu na ul. Krochmalnej doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. W rejonie nowego wiaduktu występują utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 18:30 na ul. Krochmalnej, na nowym wiadukcie, na pasie w kierunku ul. Wrotkowskiej. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem motocyklisty.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna kierujący motocyklem jadąc w kierunku Wrotkowa lewym pasem, zahaczył o krawężnik, a następnie stracił panowanie nad jednośladem. Mężczyzna spadł z jednośladu na pas zieleni pomiędzy barierami energochłonnymi.

Poszkodowany motocyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. W rejonie zdarzenia nieprzejezdne są dwa pasu ruchu, po jednym w obu kierunkach.

(fot. lublin112.pl)

24 komentarze

 1. Więcej ich się załatwi na motorkach jak na COVID-19.Ale to w sumie dobrze będzie ciszej i spokojniej.

  • Każdy może popełnić błąd.. Po moto nie widać że mocno rozj**ane, ale zdrowia życzę

   • w pełni popieram, jeżdżą tymi gratami i myślą, że jak docisną silnik na czerwonym świetle to mieszczaństwo to w zachwyt wprawi, tymczasem to nie jest ich wieś i za katowanie silnika tych złomo-motorów to co najwyżej kopa moga dostać.
    Prosimy Policję o sprawdzanie głosnośći wydechów tych wiejskich motorów, by było zachowane prawo i sprawiedliwość, a przede wszystkim cisza

 2. jak by w szpitalach nie mieli co robić…..

 3. Covid nie ma szansy!!

 4. Czy sezon motocyklowy należy już uznać za otwarty ???

 5. Za bardzo patrzył w lusterka jadąc przepisowe 50km/h. Ot i cała historyja.

 6. Taka pasja jest tych chłopaków jak i zarówno pań wiedzą że czasem ryzykują więc ich nie krytykujcie internetowi napinacze wasza pasja to jest chyba mietolenie gruszki w domu z powodu wirusa

 7. dwa wozy strażackie do jednego motorka… a ileż litrów płynów ma ten motorek do rozlania? 3 wanny?

 8. najpierw na kwarantannę a potem leczyć

 9. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. W trakcie rekonwalescencji proszę o refleksję nad jazdą typu wolniej i ciszej.

 10. A może myślał że umie latać?

 11. O promocja w Agacie

 12. Zaczyna się. Wyjechali ci którzy krzyczą jak to są dyskryminowani przez ” tych z puszek” jednocześniej mając za nic przepisy i innych uczestników ruchu. Na szczęście jeżdżę ciężarówką i nie boję się wariatów. Mogą we mnie wjeżdżać i 150km/h .

 13. Miszcz.
  Wczoraj na al.Warszawskich w miejscu gdzie na krzyżu wisi kask innego wiosennego poległego jechałem około 80/h. Trochę za szybko bo tam 50 i przejście i wysepka chyba. Gościa który mnie wyprzedził widziałem przez kilka sekund. Stąd wnioskuję, że jechał mniej więcej x2 moją prędkość. Biorąc pod uwagę miejsce i przepisy mogę tylko pogratulować intelektu. W razie W będzie tłumaczenie, że wszyscy winni tylko nie on – bo on był „miszcz”.

 14. Przynajmniej matki z dzieckiem na pasach już nie zmiecie.

 15. Krawężnik nie patrzył w lusterka i nie ustąpił motocykliście

 16. Ci ludzie przynajmniej mają pasję, której wielu z was im zazdrości i pisze o nich brzydko. Popatrzcie na innych co wyprawiają na drogach. A szaleństwo jest w każdym z nas.

  • Pasja to jest coś, co rozwija intelektualnie i duchowo. Wsiąść na szlifierkę i pędzić na złamanie karku potrafi każdy, nawet małpa. Motocykle to dla tych dużych chłopców zabawki, a publiczne drogi – piaskownica. I tak to należy traktować.

  • Pasja wiąże się z odpowiedzialnością. Za pasjonatę mogę uznać kierowcę choppera lub crusera. Taki na „szlifierce” to nie pasjonat. Przynajmniej zdecydowana ich większość na polskich drogach do nich nie należy. Zauważyłeś, że wśród wielu rodzajów motocykli to kierowcy ścigaczy odpowiadają za ok 90% wypadków? Przypadek?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9505zł 0.49%
  • GBP 5.1404zł 0.8%
  • EUR 4.633zł 0.31%
  • CHF 4.3329zł 0.5%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach