Piątek, 01 marca 202401/03/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejny wypadek w Lublinie. Kierowca volvo wjechał na czerwonym świetle (wideo, zdjęcia)

Zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej było przyczyną kolejnego w ostatnich godzinach wypadku na terenie Lublina. Występują duże utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w środę kilka minut po godzinie 12 na ul. Jana Pawła II w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Granitową zderzyły się dwa samochody: osobowe volvo i dostawczy fiat. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący volvo mężczyzna wyjeżdżał z ul. Granitowej kierując się na wprost, w stronę Lidla. Zignorował jednak wskazania sygnalizacji świetlnej. Wjeżdżając na skrzyżowanie na czerwonym świetle doprowadził do zderzenia z dostawczym fiatem, którego kierowca poruszał się ul. Jana Pawła II w kierunku al. Kraśnickiej.

 

 

W wyniku zderzenia, volvo przewróciło się na bok. W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę fiata przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują duże utrudnienia w ruchu. Warto omijać ten rejon miasta.

(fot. wideo nadesłane – Tomasz, Paweł, Olek)

23 komentarze

  1. To już drugie takie volvo na boku w Lublinie. Co one takie wywrotne?

  2. wjazd na czerwonym w Lublinie staje się powszechne,jak chleb na śniadanie

  3. Większość kierowców jedzie w mieście „80 plus”, więc niby jak mają w porę zauważyć czerwone światło… 🙂

  4. Bezmózgi opanowały ulice, niestety im lepsze auto tym gorszy furman. A BMW to już pojazd uprzywilejowany-tzn specjalnej troski

Z kraju

Polityka i społeczeństwo