Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejny tragiczny pożar. W ogniu zginął mężczyzna

Dzisiaj po południu w naszym regionie doszło do kolejnego tragicznego w skutkach pożaru. Palił się dom jednorodzinny, trwa dogaszanie.

W sobotę po godzinie 16. służby ratunkowe zostały powiadomione o pożarze domu jednorodzinnego w miejscowości Kozula w gminie Biała Podlaska. Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policja. Okazało się, ze pali się drewniany dom wolnostojący, który w momencie dojechania strażaków objęty był w środku ogniem.

Pożar zostały szybko opanowany, jednak w trakcie przeszukiwania pomieszczeń, odnaleziono ciało mężczyzny, który zginął w płomieniach. W chwili obecnej nie zostały ustalone jeszcze dane ofiary.

Na miejscu wciąż pracują służby ratunkowe. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności pożaru. Działania prowadzi także prokuratura. Sprawdzana jest m.in. dokładna przyczyna śmierci mężczyzny oraz co przyczyniło się do pojawienia się płomieni.

Jest to kolejna już ofiara pożaru w ostatnich dniach. Wczoraj rano w Zamościu w ogniu zginęły dwie osoby, przed południem zaś w gminie Żmudź w powiecie chełmskim, w wyniku pożaru śmierć poniósł kolejny mężczyzna.


Większy widok mapy

Kolejny tragiczny pożar. W ogniu zginął mężczyzna

(fot, wideo – dzięki uprzejmości Biała112)
2014-11-29 19:08:38

2 komentarze

  1. DOBRY CZŁOWIEK (prawie aniołek)

    Czy taka śmierć może być zakwalifikowana jako trening przed ogniem piekielnym, którym straszą katabasy?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo