Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejny groźny wypadek w Bełżycach. Dwie osoby ranne AKTUALIZACJA

Dzisiaj po południu doszło do kolejnego poważnego w skutkach wypadku na najbardziej kolizyjnym skrzyżowaniu w Bełżycach. Zderzyły się tam dwa auta, interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 14 na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej, Kościuszki i Przemysłowej w Bełżycach. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: citroen i opel.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W wyniku zdarzenia dwie osoby z poważnymi obrażeniami ciała zostały przetransportowane do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Występują bardzo duże utrudnienia w ruchu.

Aktualizacja: 17:00

Jak ustalili policjanci, sprawcą wypadku był kierowca opla. Jadąc ulicą Krakowską wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym od strony Opola Lubelskiego citroenie. Do szpitala oprócz kierowców, został także przewieziony pasażer opla. Tak więc poszkodowane zostały trzy osoby.

2016-05-31 15:02:02
(fot. nadesłane Piotr)

25 komentarzy

 1. Za miesiąc będzie zmiana pierwszeństwa przejazdu więc dopiero będzie się działo…..

 2. Joe Głodomór

  Straż nie miała daleko, pogotowie też, tylko chłopaki z LPR usiedli po przeciwległej stronie miasta, choć lądowanie na parkingu przy cmentarzu mają już przetrenowane…

  • Ty masz pojęcie jak powinno wyglądać miejsce przyjęcie śmigłowca?
   Na stadionie tak czy siak znajduje się najbliższe miejscu zdarzenia, miejsce gminne przystosowane do lądowania
   śmigłowca.

 3. Mam do zrobienia tylny zderzak-myślicie że warto tam podjechać

 4. Niech żyje BHP 🙂 szukamy sponsora, który zafunduje buty lekarzowi…

 5. Współczucia oraz dobrego słowa brak czyli norma w upadłym narodzie /celowo z małej / nawet nie wstyd . Ale fachowców i znawców 10 -ki Koleś z Opla ma przesrane.

 6. taka ladna niepognita Astra.. jak nowa.. szkoda jej… 🙁

Z kraju