690 680 960

Kolejne 3. nowe zakażenia koronawirusem w Polsce

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w piątek o godzinie 13:30 o kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce sięgnęła 64 osoby, w tym jedna osoba zmarła.

Z kolejnego komunikatu wydanego przez Ministerstwo Zdrowia wynika, że ujawniono kolejne przypadki zakażenia koronawirusem. Zostały one potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Potwierdzone wyniki dotyczą: osoby z woj. śląskiego (Zawiercie), z woj. podkarpackiego (Nisko) i woj. wielkopolskiego (Poznań).

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 64/1 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoba zmarła). Nie zmienia się liczba osób zakażonych na terenie woj. lubelskiego.

(fot. lublin112.pl)

19 komentarzy

 1. Ciekawe, że był przez jakiś czas Janów Lubelski – teraz widać po powiatach jak idealni układa się ścieżka z Rzeszowa do Lublina (wszystkie powiaty po kolei biorąc pod uwagę Janów)
  zobaczcie aktualną mapę koronawirusa na:

  koronawirus.shpaque.eu

  • To może być dalszy ciąg Janowa. Może jest to pokłosie wizyty chorej z Janowa na porodówce w szpitalu w Nisku? A może rzeczywiście coś nowego ?

   • W Chinach już po!!! Ale kilka faktów: Chiny liczba mieszkańców 1’386000000 (1,386 miliarda), liczba zarażonych 80 813 czyli zachorowało 0,0058% chińczyków (na 100 tyś osób zachorowało 5,8 osoby…!!!)
    liczba zgonów 3176 osób co daje 0,00023% (na 1 mln osób umarło 2,3 osoby…!!!!)
    Rocznie tam więcej umiera z zakrztuszenia się ryżem…
    Aramgedon…!!!
    Ale pomyślcie jaki ta cała sytuacja ma efekt gospodarczy…!!! MYŚLEĆ MYŚLEĆ…!!!!
    Albo panikujcie dalej… mam to w d…

    • Zatem w Polce szacunkowo zachoruje 2146 osób a umrze 85…
     Wnioski wyciągnijcie sami…

     • …Włosi mocniej zostali dotknięci gdyż średnia wieku jest tam dużo wyższa niż w Polsce

 2. Na pewno nie Chińczykom zależało na zniszczeniu swojej gospodarki. Wszystkie dane wskazują, że początek zarazy miał miejsce na przełomie października i listopada 2019 w Wuhan. Dziwnym jest że nikt nie szuka odpowiedzi w VII Światowych Wojskowych Igrzyskach Sportowych, która miała tam miejsce właśnie wtedy w tym mieście i w której udział brali żołnierze-sportowcy ze 110 krajów świata. W tym USrael…
  Gadanie głupot, że wirus pochodzi od nietoperza czy łuskowca są wyssane z palca. To broń biologiczna o czym chińscy wirusolodzy mówią już z pełną premedytacją.

  • Więc i szczepionka już jest od dawna, ale dla wybranych. A propos, antyszczepionkowcy coś cicho siedzą?

   • „szczepionkę” to organizm sobie sam wytwarza jak jest zdrowy i silny,
    antyszczepionkowcy nigdy nie mówili, że osoba starsza ma się nie szczepić np. na wirusa grypy bo rzeczą normalną jest, że starsi nie mają silnego organizmu i w czasie bytowania wirusa znacznie nadwyrężają ich organizmy
    A fakt szczepienia dzieci wszystkim przed wszystkim jest idiotyzmem i prowadzi do samodestrukcji społeczeństwa.
    Więcej się szczepcie, odchudzajcie, jedzcie zieleninę i siedźcie domach przed ITV a na pewno będziecie silni i odporni na choroby jakie od zarania dziejów są wśród nas.

    • Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

     Jeśli chodzi o szczepienie dzieci, to szczepcie tylko te, które mają przeżyć

  • Miałem i mam co do tego podobne przypuszczenia. Chińczycy parli za mocno do przodu nie tylko u siebie ale i na wszystkich rynkach Światowych i prawie we wszystkich dziedzinach gospodarki. Jednym słowem stawali się potęgą wszystkich potęg. Jedyne co mogło by ich zatrzymać, osłabić lub zachwiać ich gospodarką to jakieś nieszczęście, no i w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem byłby tu „super wirus”. Czy była to broń biologiczna, to ciężko tu spekulować, ale jest to bardzo prawdopodobne. Komu zależało na tym to i tak się nie dowiemy. Wiemy że jest bardzo skuteczna i śmiercionośna, a szczepiona jeśli nawet istnieje to na pewno nie jest przeznaczona dla takich szarych ludzi jak my.

   • Ja bym tak daleko ze spekulacjami się nie posuwał… Chiny na kilka miesięcy „stanęły” ale teraz ruszają i w ciągu miesiąca nadrobią produkcję i zapełnią ponownie światowe magazyny!

 3. Powiedzmy sobie szczerze jesli ktos pracuje nad bronia bakterilogiczna to musi tez miec Na nia antidotum by nie wyrznac swojego.wojska itd itd

 4. A gdzie się schował wódz naszego narodu? Nasz jedyny zbawca? W bunkrze? Jak teraz rozkazuje?

  • Też mnie to nurtuje.A ten od formacji zielonych?Razem pewnie z kotem i tym od aut bezdomnych.😂😂😂

  • Dokładnie to samo pytanie zadałem sobie dzisiaj. Może choruje sobie w tajemnicy, żeby jeszcze większej paniki nie wywoływać.

   • Żebym nie był nieobiektywny,Ryży i ten od głupiego uśmieszku gdzie?Kichawkę w teren puścili i …. ?pewnie ten sam bunkier.

 5. Witam…
  CO z tego że jest kwarantanna doręczyciele firm i listonosze pozostawieni sobie. Brak ochrony nawet do dezynfekcji. Te same długopisy odwiedzą 1000 osób jednego dnia. Jak nie szkoły, kościoły czy urzędy to doręczyciel wam sprzeda wirus….

  • Banknot,karta wsadzona do bankomatu i etc.Spożywka w sklepie dotknięta przez zarażonego.Uciec nie ma dokąd to trzeba to przyjąć tylko ze spokojem,a wirus zrobi swoje i zweryfikuje.Trzeba się z tym pogodzić,dziwi tylko,że świat nie ogarnął szczepionki,a g.. zbiera żniwa.Takich mamy rządzących na całej planecie.

 6. ciekawe jak 4 osoba na fotce jest chroniona bez rękawiczek :):):) tylko niesie coś w ręku ???

Kursy walut

 • USD 4.33zł -0.5%
 • GBP 5.3242zł -0.23%
 • EUR 4.6816zł -0.09%
 • CHF 4.7205zł -0.62%

Polub nas