690 680 960

Kolejne 15 km drogi ekspresowej Lublin – Warszawa udostępnione kierowcom. Na razie z ograniczeniami

Kierowcy mogą już korzystać z kolejnego odcinka drogi ekspresowej S17 na odcinku od węzła Lubelska do początku obwodnicy Kołbieli. Nie ma za to zapowiadanych zmian na obwodnicy Kołbieli.

W sobotę zmieniła się organizacja ruchu na budowie drogi ekspresowej S17 Lublin – Warszawa. Chodzi o ok. 15 km odcinek między Kołbielą a Warszawą. Do tej pory kierowcy korzystali z jednej jezdni w obu kierunkach. Od dzisiaj, jadąc od strony Lublina w kierunku Warszawy, w miejscowości Ostrowik wjeżdża się na nową jezdnię przyszłej S17 i do węzła Góraszka do dyspozycji są wszystkie pasy ruchu. Natomiast na jezdni w kierunku Lublina, na razie dostępny będzie tylko jeden pas ruchu. Będą tam prowadzone prace związane z wykonaniem docelowego oznakowania poziomego.

Pomimo zapowiedzi, nie wprowadzono obecnie żadnych zmian na obwodnicy Kołbieli. Wykonawca prowadzi tam prace związane m.in. z montażem barier i malowaniem oznakowania poziomego.

Przed kilkoma dniami zapowiedziano, że obwodnica Kołbieli zostanie oddana do użytkowania w piątek 10 lipca. Jej otwarcia miał dokonać wiceprezes Rady Ministrów, minister aktywów państwowych Jacek Sasin. W ostatniej chwili wydarzenie to zostało odwołane.

(fot. GDDKiA)

15 komentarzy

 1. Już. Będą pędzić.

 2. Jak zwykle Sasin, ten człowiek niczego nie potrafi zrobić jak trzeba

  • Ale karty wydrukował , to nic że leżą teraz w magazynie.

   • „Jej otwarcia miał dokonać wiceprezes Rady Ministrów, minister aktywów państwowych Jacek Sasin. W ostatniej chwili wydarzenie to zostało odwołane”
    Dlaczego ? Bo przesuneło się na sobotę i nie można paradować już z tekturową planszą ?

    • Stefanie czego ty wyjesz ciągle i narzekasz ? miałeś swoje PO które lizało stopy klerom, miałeś Olka co podpisał konkordat, wcześniej Jaruzela co 10 lat zmarnował – nie widzisz że Polski prawie nie ma ? W Lublinie było tyle zakładów pracy – nie ma nić poza MPWiK, ELPEC
     Zobacz w Warszawie – tramwaje, autobusy, energia, metro – wszystko robią zachodnie firmy.
     Wiem że Tobie wszystko jedno co będzie w przyszłości, umiesz tylko narzekać, nie potrafisz nawet wierzyć że może być lepiej ?
     Kolejka na Kasprowy też może być Polska, nie musi być firmy krzak z Luxemburga.
     Przestań narzekać na Rząd bo jest lepszy niż te co były dotąd.

     • Nowa będzie lepsza a wybory powinny być co roku.
      Politycy uczą się na błędach swoich lub konkurencji, a sama polityka ewoluuje czy tego chcesz czy nie, za przekręty w rządzie powinni wydziedziczyć do trzeciego pokolenia bez względu na to do którego ugrupowania politycznego się należy.

     • obecny rząd to robi już całkiem klerom za podnóżek czyli postęp jest wyraźny

     • Przestań narzekać na Rząd bo jest lepszy niż te co były dotąd.
      powyższe zdanie to jedna wielka przesada. jest większy to fakt, rozdaje forsę oszczędzaną przez poprzedników i chwali się nawet nie swoimi sukcesami. a sukcesy:

      stadniny leżą
      prom-nawet planu nie ma
      kopalnie-ledwo zipią
      przemysł-dalej zagraniczne inwestycje
      armia- maluje stare hełmy i czołgi
      aby policja ma coraz nowsze auta, wszak naród trzeba krótko trzymać.

      co do przekrętów. pieć lat i ani jednego skazanego ? nie ma ? czy kruk krukowi ?

      • A jak wyjdzie wysokość deficytu to dopiero będą wielkie oczy

       • Przecież to nie wiedzą tajemną, już ogłoszono ze nie było po 89 droższego w utrzymaniu rządu, w 5 lat wydali na siebie 4 razy więcej niż PO w 8….. a dług publiczny dawno przekroczył 1bln zł + 2,5bln długu ukrytego….

       • prostuje banany

        za to POpaprancy wysprzedawali fabryki pozamykali szpitale i stąd oszczednosci.Dopuscie teraz pana od LGBT do rządów to bedziecie mieli 2 tatusiów i dziecko spedalone.Donaldek jak sie sprzedał do brukseli to teraz cichutko o nim bo sie do koryta dorwał i ma gdzies polske

      • zadziwiony
       no rozbawiłeś mnie po pachy, poprzednie rządy oszczędzały jak mogły 😀 Może mi POwiesz, że tamci przez 8 lat oszczędzili kupę kasy? No na pewno bo sprzdealui nas za 1zł z Vat sorry bez vat dla Angeli i za swoje stołki w Brukseli. Gdzie jest gazociąg z Norwegii dla nas aby Ojciec Radnyj nam kurka nie zakręcił? Nie ma, bo Angela musiała mieć swój gazociąg omijając nas. A kto POdpisał korzystną umowę z GAZPROM? Pokaż mi co poprzednicy zrobili dobrego a potem narzekaj

  • Tusk wam wybudował aż skośnych oczu dostał od tej gęstej sieci autostrad

   • o ile się nie mylę to budowa drogi ekspresowej chwilę trwa i wszelkie umowy związane z tym były podpisywane jakiś czas temu i to chyba było jeszcze zanim PIS doszedł do władzy. Także ten tego chyba coś jednak ten Tusk wybudował

 3. Premierem powinien zostać jakiś biskup. Popatrzcie jak oni się trzymają

Kursy walut

 • USD 4.5066zł -0.22%
 • GBP 5.4151zł 0.02%
 • EUR 4.6684zł -0.28%
 • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie