Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Płoskie: Kolejna tragedia na drodze. W czołowym zderzeniu zginęła jedna osoba, druga walczy o życie

W naszym regionie doszło do kolejnego tragicznego w skutkach wypadku. Po czołowym zderzeniu dwóch aut całkowicie zablokowana jest droga krajowa nr 74.

W sobotę po południu pod Zamościem miał miejsce kolejny, w dniu dzisiejszym, tragiczny wypadek. W miejscowości Płoskie na trasie Zamość – Biłgoraj doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jak nas poinformowano, w zdarzeniu brały udział ford mondeo i hyundai.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy zamojskiej drogówki wynika, że na prostym odcinku drogi krajowej nr 74, kierujący hyundaiem 78-latek jadąc od strony Szczebrzeszyna, zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z jadącym z naprzeciwka fordem. Na miejscu interweniowała straż pożarna, kilka karetek pogotowia ratunkowego oraz policja.

Pomimo szybko udzielonej pomocy ofiarom zdarzenia, pasażerki hyundaia nie udało się uratować. Zmarła ona na miejscu w wyniku ciężkich obrażeń ciała. Była to małżonka kierowcy i miała 80 lat. Pozostałych uczestników wypadku przetransportowano do szpitala w Zamościu. Jest to kierowca hyundaia a także kierująca fordem i jej czwórka pasażerów. W najcięższym stanie jest kierowca hyundaia, lekarze walczą o jego życie.

Na miejscu wypadku trwają czynności funkcjonariuszy policji, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia. Droga krajowa nr 74 jest w tym miejscu całkowicie zablokowana. Ruch kierowany jest na objazdy.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od czytelnika. Tomek – DZIĘKUJEMY!


Większy widok mapy

(fot. nadesłane – Tomek)
2015-03-07 15:26:35

12 komentarzy

 1. dziadki po 60 powinni przechodzić badania kontrolne co rok , dokładnie tydzień temu zabił starzec młodego chłopaka na motocyklu a tu masz tydzień nie miną a następny zabił żonę i jeszcze innych naraził

 2. 78 lat i on jeszcze pcha się za kierownicę ???? przecież on już nawet w muszlę nie moze nacelować

  • Powiedz to swojemu dziadkowi małolacie który tak wychował swojego syna a twojego ojca że ten spłodził takiego przygłupa.

  • Nie trzeba być starym , żeby spowodować wypadek. Kostucha z kosą nie śpi, i jak zabierzesz prawko wszystkim pijakom, wszystkim dziadkom i wszystkim co nie umieją jeździć to osoba która ma zginąć za kółkiem i tak zginie. Koło strzeli i zginie, albo mu jeleń wyskoczy na drogę i też może zginąć. A propos starości, Mój dziadek sam wiedział że już nie nadaje się do jazdy, i pomimo tego , że miał jeszcze prawko, sprzedał stare wysłużone autko i powiedział , że nie będzie zagrożeniem na drodze, ale nie wszyscy są tacy 🙂

 3. gdyby był to dziadek miał gdzie trenować.

 4. Wiklinowy nocnik

  dziadek z babką w hyundai = katastrofa

 5. Nie tylko dziadkowe powinni przechodzić badania , lecz każdy kto ma prawo jazdy ( np. co 5lat) a po 60 roku życia co 2 lata . Polska to kraj ABSURDALNYCH pomysłów . Inteligentnych brak u naszych żądzących .

  • jasne po co co 5 lat, najlepiej co rok, tylko kto będzie za to płacił?. wypadki były i będą a że jakiemuś dziadkowi się przytrafi to i tak ile z udziałem starszych jest wypadków. niewielki procent.

 6. Poprostu przeznaczenie…od niego nikt nie ucieknie!

 7. Tak a zawodowemu kierowcy kaze sie pracowac tyle lat do wieku emerytalnego ,Powodzenia a swoja droga to ciekawe jaki byl jego stan zdrowia czy nie byl juz po zawalach,cukrzycy itd i lekarz nie mowil mu zeby za kierownice ni wsiadal,Kondolecje dla najbliszej Jego rodziny i niech zadadza sobie pytani czyzrobili wszystko dla Jego bezpieczenstwa????????