Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Kłopoty wójta gminy Firlej. Najpierw radni obniżyli mu pensję, później wpadł jadąc po alkoholu

Policjanci zatrzymali do kontroli toyotę, za kierownicą której siedział Wójt Gminy Firlej. Badanie alkomatem wykazało, że był on nietrzeźwy. Chwilę wcześniej radni obniżyli mu wynagrodzenie.

41 komentarzy

 1. W wyborach parlamentarnych partia pt. Paranoja i Synekury (PiS) miała tam 68% – zakładam, że wójt z pensją 17 koła też „z tej opcji”.

 2. Mistrzostwem jest to co powiedziała Zastępczyni wójta Małgorzata Zagojska, że żadne informacje w tej sprawie nie będą przez urząd udzielane.

  Na prawdę dobre, wójt osoba publiczna o której mieszkańcy mają prawo wiedzieć czy chociażby jest osobą praworządną czy podczas piastowania swojego stanowiska nie popełnia np. przestępstw lub wykroczeń…

  i co na to pracownik urzędu? urząd nie udziela żadnych informacji…. ha ha ha ha……..

  Gratuluję mieszkańcom gminy Firlej. Dobrych ludzi wybraliście i macie fantastycznych urzędników w gminie. Dbają o interesy…. ale nie wasze tylko swoje. Ha ha ha….

  • Mam nadzieję, że rada gminy się zreflektuje i odwoła feciarza i alkoholika ze stanowiska wójta, bo takie stanowisko wymaga krystalicznie czystej osobistości, która jest osobą zaufania publicznego a nie postrachem na lokalnych drogach. Mieszkańcy natomiast niech się 20 razy zastanowią następnym razem czy to prawo i sprawiedliwość czy dymanie frajerów i strzyżenie owiec.

   • Swego czasu wójt Lubartowa miał więcej promili jak go zatrzymali swego czasu i co mu zrobili??? ? jego osobowość nie jest taka krystalicznie czysta a sprawuje urząd. Każdy zasługuje na szansę to w jaki sposób wykorzysta czas pokaże. Człowiek jest tylko człowiekiem,nie ma ludzi doskonałych.

 3. Ale obniżka pensji hahahaha.

 4. Moczymorda i tyle

 5. Chłop nie wytrzymał presji stanowiska i zgniotło go jak pustą puszkę z piwem.

 6. Jak nietrzeźwy to przestępstwo a nie wykroczenie. Chyba że miał mniej niż 0.5 promila

 7. Kiedy wreszcie poprawicie drogę z Firleja do Kamionki

 8. Jeżeli pił po obniżeniu pensji to wniosek może byc tylko jeden a mianowicie, że za mało mu obniżyli.
  Okolo rok wcześniej dostał poważną podwyżkę i zamiast wziąć się do roboty ze zdwojoną energią to zaczął po prostu bumelować. W obecnej sytuacji radni powinni się zastanowić, czy może on nadal pełnić swoją funkcję bez szkody dla Gminy i jej mieszkańców. A nawiasem na YouTube jest zapis tej sesji. Oglądałem i nie mam całkowitej pewności czy Pan Wójt Dawid Tarnowski był podczas tej sesji całkowicie trzeźwy.

 9. Rada dla nowego wójta. NAPRAWA DROGI FIRLEJ- SKROBÓW !!!!!!

Z kraju

Sport