690 680 960

Klientom banku zniknęły pieniądze z kont. Sprawą zajmuje się policja, nieoficjalnie w sprawę zamieszana jest pracownica

Kiedy chcieli wypłacić pieniądze okazało się, że ich oszczędności zniknęły. Takich osób ma być wiele. Sprawa dotyczy jednego z banków posiadających swoją filię koło Lublina.

Od kilku dni otrzymujemy sygnały od mieszkańców gminy Jastków, że z ich kont zniknęły pieniądze. Chodzi o osoby, które posiadają rachunki w banku w Tomaszowicach. Wymieniane są różne kwoty, 28 czy też 50 tys. złotych. Jak wskazują pokrzywdzeni, z tego co im przekazano, za sprawę ma odpowiadać jedna z pracownic banku.

– Wiadomość o sytuacji błyskawicznie obiegła całą gminę. Ponieważ ten sam bank posiada również oddział w Jastkowie, część osób postanowiła sprawdzić, czy ich środki są bezpieczne. Tam jednak usłyszeli, że wszystko jest w porządku, a cała sprawa jest tylko plotką – przekazał nam jeden z mieszkańców gminy.

Tymczasem sprawą zajmuje się już policja. Wszystko dlatego, że zgłaszają się kolejne osoby, które straciły pieniądze. Mł. asp. Kamil Karbowniczek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie wyjaśniał nam, że wczoraj przyjęto jedno zawiadomienie w tej sprawie, dzisiaj kolejne dwa.

Przekazano nam również, że na razie trudno powiedzieć jak dużo osób mogło zostać pokrzywdzonych i na jaką kwotę. Wszystko to będzie ustalane w trakcie postępowania. Wyjaśniane ma być również, czy rzeczywiście środki z rachunków zniknęły z powodu przestępczego działania wieloletniej pracownicy banku, czy też z innych przyczyn.

(fot. lublin112)

43 komentarze

 1. U mnie się działo od 22 w piątek do 8 rano w sobotę. 9 transakcji. Żadnego monitorowania. O 20 zakupy w Polsce a za 2 godziny w Irlandii. I git.

 2. Pewnie uznała ze jak leżą pieniążki długii czas na koncie nie ruszane to pewnie nie są nikomu potrzebne..a jej się przyda:D

 3. Niestety na temat Banków to jest wszystko prawda, dziadostwo, szachrajstwo i handel danymi klientów.

 4. ⭐⭐⭐☆☆☆

  Sam bym tak robił ale nikt mnie w banku nie chce zatrudnić 😉

 5. Boże każdy wie o kogo chodzi powiedzmy sobie w prostu skąd ona miala takie pieniądze na tyle rzeczy no aż tyle w banku się nie zarabia. Każdy wie jak mieszka jak się ubiera proszę was ludzie nie chce siać plotek Ale wszystko jest bardzo jasne

  • Faktycznie kuźwa rezydencja na miarę brazylijskich telenoweli.. człowieku chyba osoby Ci się pomerdały i chyba nie wiesz o kogo chodzi, więc.nie rozsiewaj plotek. Normalny dom, normalny samochód, normalnie ubrana! Trochę pokory ludzie! Bo potem będzie Wam głupio! Narazie ta Pani jest niewinna bo nic jej nie udowodniono!!!!!

   • Słusznie. Może być co najmniej kilka powodów zniknięcia pieniędzy i należy spokojnie poczekać na rozwój sytuacji.

    • Może dom brzydki ale córka się bawiła, na samochód miała, więc to o czymś świadczy

 6. Sprzedam Wapno

  okazja czyni złodzieja:)

 7. Dziewczyna pracuje na 2 etaty, a nowy samochód w spadku no faktycznie 😁 ludzie popatrzcie czy wy nie macie takich luksusów bo wydzie że co 2ga osoba w waszym mniemaniu robi przekręty.

 8. A rząd cały czas namawia obywateli aby przenieśli oszczędności ze skarpety do banku, a nie potrafi ich zabezpieczyć. Zatem nie trzymajcie oszczędności w bankach, nie płaćcie kartą i innymi wynalazkami typu blik, a ryzyko utraty środków maleje niemalże do zera, zwłaszcza że oprocentowanie oszczędności na koncie jest żenująco niskie.

Kursy walut

 • USD 4.3247zł -0.12%
 • GBP 5.3302zł 0.11%
 • EUR 4.685zł 0.07%
 • CHF 4.7012zł -0.41%

Polub nas