Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kobieta przechodziła na drugą stronę ulicy. Wjechał w nią pijany kierowca

Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Lubartów pijany kierowca wjechał w znajdującą się na przejściu dla pieszych kobietę. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w czwartek w Ciecierzynie koło Lublina. Około godziny 7:20 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o potrąceniu kobiety na przejściu dla pieszych. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wyjaśniała nam kom. Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, piesza przechodziła przez jezdnię, kiedy nadjechał kierowca dostawczego peugeota. Mężczyzna wjechał na przejście dla pieszych, w wyniku czego kobieta została potrącona przez auto.

Piesza doznała obrażeń ciała, ratownicy medyczni udzielili jej pomocy oraz przetransportowali 73-latkę do szpitala. Okazało się, że kierowca pojazdu był pijany. Miał blisko promil alkoholu w organizmie. Policjanci prowadzą teraz dalsze czynności w tej sprawie.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

23 komentarze

  1. P ieniądze i S tołki

    jak z pisu to nie zal

  2. Praktycznie codziennie zdarzenie z nietrzeźwym kierowcą – po co utrzymujemy drogówkę?

  3. kłamowiecki obiecał bezpieczniejsze drogi po tym jak naćpany jełop rozniósł rodzinę w aucie i co ? I gooofno , jak zwykle , do następnej tragedii dzbanie rządowy !

    • Tylko plandemia się liczy i podwyżka na ciężko pracujących urzędników.

    • Ale p……. To premier i rząd odpowiadają za głupotę kierowców i drogowy bandytyzm? To oni każą siadać po pijaku za kierownicę? Są przepisy, a jak przestrzegają je Polacy widać codziennie, nagminnie, na każdej drodze. Wielu pijaczków ma odebrane prawo jazdy. I cóż z tego, skoro nadal jeżdżą i piją? Czy za to też odpowiada rząd i drogowa policja?

Z kraju