Poniedziałek, 26 lutego 202426/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kilkadziesiąt osób poszukuje chorego 4-latka. Strażacy sprawdzają okoliczne stawy AKTUALIZACJA

Strażacy, policjanci a także okoliczni mieszkańcy prowadzą poszukiwania 4-letniego chłopca, który zaginął w gminie Wojcieszków. Obecnie działania skupiły się w lesie i okolicach stawu, gdzie dziecko miało być widziane.

W powiecie łukowskim trwają zakrojone na szeroką skalę poszukiwania 4-letniego chłopca. Dziecko wokoło południa oddaliło się z domu w miejscowości Burzec w gminie Wojcieszków. Wyszło przez otwartą bramę z terenu swej posesji. Początkowo szukała go rodzina i sąsiedzi, kiedy nie przyniosło to skutku, zaalarmowano policję.

Przed godziną 14 rozpoczęła się akcja poszukiwawcza, w którą zaangażowani są m.in. policjanci z łukowskiej komendy oraz z OPP w Lublinie, a także strażacy. Do tego przewodnicy z psami tropiącymi jak również pracownicy nadleśnictwa. W działaniach wykorzystywany jest także dron. Obecnie są one prowadzone są w okolicach stawów w Burcu, gdzie dziecko miało być widziane po raz ostatni.

Poszukiwania trwają zarówno na lądzie, jak i w wodzie. Strażacy w woderach sprawdzają teren wzdłuż brzegu stawu. Jak nas poinformowano, chłopiec jest chory, ubrany był w bluzę koloru niebieskiego oraz granatowe spodnie dresowe.

Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanego bądź miały w ostatnim czasie kontakt z zaginionym, proszone są o kontakt z KPP w Łukowie pod nr tel. (25) 797-62-10 lub 112 ewentualnie z najbliższą jednostką policji.

AKTUALIZACJA 17:01

Akcja poszukiwawcza została zakończona. Odnaleziono ciało dziecka. Więcej informacji TUTAJ

(fot. lublin112.pl/zdjęcie ilustracyjne)

4 komentarze

  1. Obyś się znalazł cały i zdrowy ??

  2. Znajdzie się cały i zdrowy!, zawsze mam przeczucia co i jak i czy ktos zginie jak i gdzie , czyli przeczucia zawsze w 100% moje sie sprawdzają 🙂

Z kraju

Polityka i społeczeństwo