Kierujący audi z 4 promilami. Doprowadził do kolizji i uciekł

Policjanci z Janowa Lubelskiego zatrzymali mężczyznę, który doprowadził do kolizji i uciekł pieszo z miejsca zdarzenia. 44-latek miał w organizmie 4 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem na jednej z ulic Janowa Lubelskiego. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu pojazdów. Informację przekazała kobieta, w której auto wjechał inny kierujący, a potem po krótkiej rozmowie pieszo oddalił się z miejsca pozostawiając swoje auto.

Mundurowi na miejscu ustalili, że za kierownicą audi siedział 44-latek. W trakcie zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 4 promile alkoholu.

Wkrótce 44-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji drogowej. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa kierowanie w stanie nietrzeźwości to przestępstwo za które grozi kara do 2 lat więzienia, konsekwencje finansowe i zakaz kierowania pojazdami.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

13 komentarzy

  1. Umarłemu się nie przytrafi. Kolega trochę za dużo wypił, ale dzisiaj masa ludzi jeździ po spożyciu. Mnie też się to zdarza, gdy rano jadę do pracy, a wieczorem wypiłem sobie 4 podwójne whisky. Możecie rzucać kamieniami.

  2. Rzeczywiście, miasto Lublin istnieje dzięki niedomytych buraków., że wsi i jedzący awdi ,bmw ,i wieswagen dziękujemy że jesteście.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi