690 680 960

Kierowcy zwrócili uwagę na podejrzanie jadące auto. Od razu zadzwonili na policję (foto)

Po pijanemu i bez uprawnień do kierowania wsiadł do samochodu i ruszył w drogę. 37-latek został zatrzymany przez policjantów. Niebawem odpowie przed sądem.

We wtorek około godziny 17 kierowcy poruszający się drogą wojewódzką nr 815 między Parczewem a Wisznicami zwrócili uwagę na jedno z aut jadących w stronę Parczewa. Kierujący seatem miał bowiem problem z utrzymaniem prostego toru jazdy. Podejrzewając, że mężczyzna może być pijany, o wszystkim zaalarmowana została policja.

Informację przekazano do znajdujących się w okolicy patroli. Do działań ruszyli policjanci z Parczewa oraz patrol Oddziału Prewencji z Lublina. Niebawem seat został zatrzymany w miejscowości Przewłoka. Funkcjonariusze czując woń alkoholu nie mieli wątpliwości, że mężczyzna jest pijany. Badanie alkomatem było już tylko formalnością.

Jak nam wyjaśnia sierż.szt. Ewelina Semeniuk z Komendy Powiatowej Policji w Parczewie, 37-letni mieszkaniec gminy Milanów miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Co więcej, nie posiadał on uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

(fot. nadesłane – Tomasz)

Jeden komentarz

  1. Boczny 751 i wszystko jasne. Dobrą robotę robią, często czyta się o nich. Brawo.

Kursy walut

  • USD 4.2234zł 0.19%
  • GBP 5.2146zł 0.14%
  • EUR 4.5294zł 0.11%
  • CHF 4.6758zł 0.27%

Polub nas