690 680 960

Kierowcy twierdzą, że nęka ich straż miejska. Jak się okazuje, strażników wzywają sąsiedzi (zdjęcia)

Na ul. Szczytowej w Lublinie ponownie mieszkańcy zobaczyli na kołach swoich pojazdów założone blokady przez strażników miejskich. Interwencja miała związek ze zgłoszeniem jednego z mieszkańców.

75 komentarzy

 1. Cebulaki przyjechały ze wsi i parkują na zakazie.

 2. Nie mam gdzie parkować więc będę łamać przepisy, bo MUSZĘ GDZIEŚ ZAPARKOWAĆ…
  Nie mam się wysr*ć więc zesr*m się sąsiadowi na wycieraczkę, nie obchodzą mnie ograniczenia.

 3. Na całej szczytowej jest chyba ponad 150 miejsc parkingowych… ale jakiś 4 buraków musi pewnie zaparkować jak najbliżej klatki więc stają na zakazie… nie, żal mi ich, walić mandaty, blokady.

 4. a nie mozna namierzyc dom=nosiciela

 5. Kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem.
  Znak pojawił się w nocy kiedy samochody były już zaparkowane. Parkowały codziennie i nie wiem komu to przeszkadzalo. Tylko jakaś niemota albo z prawkiem zdanym za 10 razem może to przeszkadzać. Ruchu pieszego tam nie ma, trawnika nie ma, skrzyżowania też nie.
  Dziwne że od konsultacji minęły 2 lata i nagle pojawia się nowy znak, ktoś ma jakieś znajomości widocznie. Bo ważniejsze sprawy nie idzie w ogóle załatwić a tu jakiś ubek rach ciach i znak postawiony. Szkoda że w ludziach tak mało empatii.
  Barany pisza że stanąć w miejscu i jeździć w wyjątkowych sytuacjach… albo że nie trzeba dzieci wozić do przedszkola bo zamknęli na 2 tygodnie.. i to nie argument. Kretyn kretyna kretynem pogania.

  • Hahah „Kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem.” To wskaż gdzie jest napisane, że jakiś ZNAK pojawił się W NOCY? Gdzie? Gdzie?

 6. Bardzo dobrze, niech jadą z lubelskimi cebularzami.

 7. Na całym tym osiedlu nastawiali zakazów a miejsc parkingowych nie budują. Lepiej niech pieski mają gdzie siusiu chodzić. Tragedia z parkowaniem z roku na rok coraz większa. Poprawy nie widać. Cale szczęście, że już niedługo tam pomieszkam.

  • Jak kupuje się mieszkanie w bloku albo je podnajmuje, to trzeba się zastanowić czy będzie gdzie parkować. Kupić miejsce parkingowe, kupić garaż a nie potem sączyć jad. Znak jest znakiem i nie masz co dyskutować nad jego słusznością. Nie pasuje wspólnota, to następnym razem pomyśl o własnym domu z podwórkiem na którym będziesz parkował.

  • Jak nie masz garażu, nie kupiłeś miejsca parkingowego, nie wynajałeś garażu czy parkingu to na co liczysz z parkowaniem ??? Na niekończącą sie darmochę. Nie masz miejsca to zastanów się zanim kupisz auto gdzie bedziesz MAGAZYNOWAŁ SWOJEGO GRATA. Co myslisz że pod oknem sasiada za darmo , bezkarnie i bez konca, albo na chodniku, albo tak jak tutaj stwarzając zagrożenie. Twój samochód nie przeszkadza tylko tobie, pieszemu zawsze przeszkadza jesli wjedzie chocby 1cm na chodnik, zaczaj to w koncu., i koniec piesi idą na wojnę z dziczą parkingowo-chodnikową.

 8. Przy wyżynnej jest parking strzeżony. Są wolne miejsca. Wystarczy ruszyć 4 litery, zamiast narzekać, że nie da sie zaparkować pod samym oknem.

 9. Wyszkolony społeczniak zachęcony przez słusznie na partię. Sam okupuje miejsce parkingowe i wydzwania. Olać takie hieny. Ja plułbym mu codziennie w twarz jezeliby mnie to dotyczyło.

 10. Gdzie mamy parkować….?
  Trzeba było zadać sobie to pytanie zanim kupiłeś w tym miejscu mieszkanie.
  Nie osiedla, jeszcze w połowie puste, a już nie ma jak przejechać, przejść, bo wszystko dosłownie zastawione samochodami
  Dopóki będziecie kupować takie lokale dopóty taka pato deweloperka będzie realizowana

  • Dokładnie tak, mamy złe przepisy, które wykorzystują deweloperzy.
   Ale dopóki ludzie będą kupować takie mieszkania, ze zbyt małą ilością miejsc parkingowych,
   dopóty deweloperzy będą takie budować.

  • Prosimy mieszkańców o informację, który deweloper buduje takie osiedla …

  • trzeba było myśleć jak kupowałeś swoje ciasne mieszkanie za pół myliona zł 🙂
   Będę dzwonić codziennie !
   Somsiad pozdrawia serdecznie !

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas