690 680 960

Kierowcy BMW i audi stracili uprawnienia na trzy miesiące. Za nadmierną prędkość

Wczoraj puławscy policjanci prowadzili pomiary prędkości w miejscach wskazanych przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dwóch kierowców straciło uprawnienia na trzy miesiące.

Pierwszy z kierowców wpadł w miejscowości Stary Pożóg w gminie Końskowola. Mężczyzna siedzący za kierownicą BMW przekroczył dopuszczalną prędkość o 62 km/h. 60-letni mieszkaniec gminy Końskowola został ukarany mandatem karnym. Zostało mu także zatrzymane na trzy miesiące prawo jazdy.

Kilka godzin później, na ulicy Lubelskiej w Puławach policjanci zatrzymali 19-latka kierującego pojazdem marki Audi, który jechał z prędkością 120 km/h. On również, na trzy miesiące stracił uprawnienia do kierowania i został ukarany mandatem karnym.

Oprócz tego każdy z kierowców otrzymał po 10 punktów karnych.

(fot. Policja Puławy)

12 komentarzy

 1. nie szkoda buraków

 2. ................

  I tak będą jeździć bez uprawnień- do następnej kontroli.

 3. W takich przypadkach punkty powinny być przyznawane na 15 miesięcy a nie 12. Bo przecież przez 3 miesiące teoretycznie nie jest kierowcą. 😉

 4. Tradycyjnie. Czapeczkowcy w aŁdi lub BMWu.

 5. Hehe no i ? Od tego jest auto zeby poczuc przy muzyce hop hop albo innej rapowatej jak rosna jadra.
  Taki ktory nie przestrzega przepiswow a roznica w predkosci jest o pomad 50 wieksza mysla tylko o tym jak im wygodnie w danej chwili w aucie. Patrza za okno, ogladaja innych w aucie i…. CZUJA SIE PANAMI Z NAJWIEKSZYMI JADRAMI. W tej chwili to oni sa najlepsi na ulicy i maja najszybsze auto w miescie. Oni jada i musicie o tym wiedziec.
  A policji Dziekuje, że obcieliscie im worki 😉 teraz przez 3 miesiace beda mimo wszystko musieli fistaszki czyms zastapic. Nie bedzie, że wstyd. Obi nadal musza miec duze wory jader. Dlatego cos zaraz odwala.

 6. Serwis komputerowy z szybkim dojazdem

  Może się okazać że wcale tyle nie jechali. Policyjne wideorejestratory nie mierzą prędkości. Wystarczy iść do sądu i ten zaanuluje mandat.
  Dobrze że chociaż goniący policjant nie zrobił komuś krzywdy.

 7. BRAWO ONI !!!
  Już zaczynało robić się nudno bez news-ów o ałdi i gnojowozie.
  Zgred przynajmniej nie był powolniakiem,coś osiągnął i pokazał 🙂

 8. ja nie wiem co wy macie do audi i bmw chyba ci co to piszą to dacią albo cieniasem jeżdżą i żal d.u.p.s.k.o ściska

 9. a yanosik mówił, że są w okolicy…

 10. zołza nie bądż śmieszna byle citroen droższy jak nie jedno ałdi i BMW ha ha , mój motocykl dwa razy droższy i tylko smród powąchają po mnie na kazdym skrzyżowaniu , żenujące pajace , prestiż to np. Aston Martin , Lamborgini itp , a tego złomu na pęczki kilkanascie tysięcy zarejstrowanych w Polsce , nie kompromituj sie

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas