Kierowcy audi i BMW ścigali się w centrum Puław. Policjanci zatrzymali jeden z pojazdów

Wczoraj podczas policyjnych działań pn. „Prędkość” puławscy policjanci zatrzymali do kontroli pojazd, którego kierowca ścigał się z innym kierowcą. Mundurowi zatrzymali młodemu mieszkańcowi gminy Puławy uprawnienia do kierowania oraz sporządzili wniosek do sądu o ukaranie.

W czwartek podczas policyjnych działań, mundurowi z Puław zauważyli na ulicy Lubelskiej dwa pojazdy osobowe poruszające się z nadmierną prędkością – audi i BMW. Jak relacjonują funkcjonariusze, obaj kierowcy ewidentnie ścigali się, stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

Policjanci natychmiast podjęli interwencję, aby zatrzymać kierowców. Na skrzyżowaniu z ulicą Wojska Polskiego pojazdy rozdzieliły się skręcając w dwie strony. Kierowca BMW, nie stosując się do sygnalizacji świetlnej i chcąc uniknąć kontroli, skręcił na skrzyżowaniu na czerwonym świetle. Został zatrzymany niedługo później.

Jak się okazało, samochód którym kierował 22-latek miał niesprawne oświetlenie oraz wycieki płynów eksploatacyjnych. Co więcej młody mężczyzna nie dopełnił również formalności związanych z przerejestrowaniem auta.

W związku ze stwierdzonymi usterkami technicznymi, policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu. Za stworzenie realnego zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, funkcjonariusze zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Za swoje zachowanie 22-latek będzie wkrótce odpowiadał przed sądem.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

14 komentarzy

 1. Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

  „Jak się okazało, samochód którym kierował 22-latek miał niesprawne oświetlenie oraz wycieki płynów eksploatacyjnych. ”

  …i pewnie był starszy od swojego właściciela. Szybcy i wściekli po polsku, czyli gówniarze w rozpadających się rzęchach. Marki aut też nieprzypadkowe – Audi vel „cztery zera dla frajera” albo „cztery zera na masce piąte za kółkiem” oraz BMW, czyli „Bolid Młodego Wieśniaka”.

 2. Policji udało się dogonić tylko ten niesprawny rozpadający się złom xD

 3. Jakie przerejestrowywanie auta? To Pana Kierowcy nie stać na nowe auto, bo „przerejestowuje” czyli kupuje auto używane – już mocno zapierdziane nawet nie wiadomo przez kogo lat auto?
  Ile to ja razy czytałem, że jak kogoś nie stać na nowe auto – to niech rowerem jeździ biedak. Albo autobusem, czyli komunikacją dla biedaków bez auta.

  • Ale jesteś dziwny. Nie każdy kto jeździ komunikacją jest biedakiem. Jedni nie mogą poprzez słaby wzrok, drudzy mieli wypadek i po nim boją się jeździć, a jeszcze ktoś inny.

   Jedź dalej samochodem, to będziesz mieć codziennie korki na Tysiąclecia czy Kunickiego:)

  • napisz poprawnie a nie w cudzyslow

 4. Pewnie to jeden z trzech ziepów, z rejestracją LUB, TSA lub TST, które to pojawiły się na puławskich ulicach, charakteryzuje je taka cech że najpierw je słychać, a kilka sekund później dopiero widać.

 5. A monitoring w Puławach to działa?

 6. Na gnojowóz wystarczyło ale na resztę już nie. Że też w bawarskim salonie mózgu nie zaoferowali. Aj, przecież tam same bezmózgi.

 7. I bardzo dobrze. Należało się mendzie społecznej jak kurze ziarno. Nie dość, że dziada z siebie robi, to jeszcze robi wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę. Czekam teraz na info co z chwastem w audi.

 8. Wiesniaki zajechaly, gownozjady wiejskie

 9. Olek jaki ty jesteś miastowy a wygadany ze miastem śmierdzi . Pozdrowienia dla Miastucha.

 10. A wszyscy komentujący to stare pierdół którzy nigdy nie przekroczyli prędkości w salonowych furach Fantazii trochę

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7466zł 0.38%
  • GBP 5.1104zł 0.3%
  • EUR 4.548zł 0.16%
  • CHF 4.2219zł 0.37%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL