Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ford uderzył w drzewo. Z auta wyrwany został silnik (zdjęcia)

Jedna osoba została poszkodowana w piątkowym wypadku, jaki miał miejsce na drodze wojewódzkiej nr 812 Biała Podlaska-Wisznice. Samochód osobowy uderzył tam w drzewo.

Do wypadku doszło w piątek po południu w okolicach miejscowościami Dubów w powiecie bialskim. Na drodze wojewódzkiej nr 812 Biała Podlaska-Wisznice samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca forda stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi, zjechało do rowu po czym uderzyło w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że z pojazdu wyrwany został silnik, który spadł na jezdnię.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Przez ponad dwie godziny występowały utrudnienia w ruchu.

Ford uderzył w drzewo. Z auta wyrwany został silnik (zdjęcia)

Ford uderzył w drzewo. Z auta wyrwany został silnik (zdjęcia)

Ford uderzył w drzewo. Z auta wyrwany został silnik (zdjęcia)

(fot. Autopomocni.pl)

27 komentarzy

  1. medal dla drzewa , wiezienie dla pirata

  2. Ściąć te drzewo i juz ?

  3. za finezje 6/10 i dla drzewa by sie przydało coś zrobić jakis psycholog czy cuś inna opieka jakaś aby dalej nam tak pięknie rosło i pomagało, toć takie drzewo to skarb !!

  4. ON ! DOPÓKI NIE ZALICZYŁ DRZEWA TEZ BYŁ MISTRZEM KIEROWNICY JAK WY CO BZDURY WYPISUJECIE! drzewa zabijają! gdyby drzewa nie by ło wypadłby na pole zagrzażł i …. nic ! drzewa zabijaja ich miejsce w lesie- i niech wreszcie napisze ten co nadział sie na drzewo i cudem przeżył! co mysli o drzewach!

    • jak więc na zdjęciach, najpierw zjechał na lewy pas a dopiero później uderzył w drzewo. A co by było gdyby ktoś jechał akurat z naprzeciwka ? Czołówka z niewinnymi ludźmi ? Takich mistrzów co nie potrafią trafić w drogę powinno się trwale eliminować z dróg i całe szczęście że zrobiło to drzewo bo na policję nie ma co liczyć. Brawo dla drzewa

  5. Temu drzewu nalezy sie pomnik .nik sie tak nie przyczynia do poprawy bezpieczeństwa jak to drzewo i robi to zupełnie za darmo

  6. Czyli to drzewo grabarz posadzil…

  7. Te drzewo ma coś w sobie że tak silnie przyciąga fordy. Pół roku temu to samo z tym że teraz nikt nie zginął tyle szczęścia.

  8. Silnik wyrwało a przednia szyba CAŁA. Nie draśnięta. Konstruktorzy spisali się na medal.

Z kraju