Ford uderzył w drzewo. Z auta wyrwany został silnik (zdjęcia)

Jedna osoba została poszkodowana w piątkowym wypadku, jaki miał miejsce na drodze wojewódzkiej nr 812 Biała Podlaska-Wisznice. Samochód osobowy uderzył tam w drzewo.

Do wypadku doszło w piątek po południu w okolicach miejscowościami Dubów w powiecie bialskim. Na drodze wojewódzkiej nr 812 Biała Podlaska-Wisznice samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca forda stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi, zjechało do rowu po czym uderzyło w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że z pojazdu wyrwany został silnik, który spadł na jezdnię.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Przez ponad dwie godziny występowały utrudnienia w ruchu.

(fot. Autopomocni.pl)

27 komentarzy

 1. Widać że to drzewo przyciąga samochody…

 2. Drzewa do lasu.
  To nie jest pierwszą ofiarą tego drzewa.

  • Ty być kitajca i nie umieć sklecić prawidłowo zdania?

  • do lasu to tacy kierowcy

  • Dokładnie, to drzewo nie pierwszy raz jest ofiarą tych co nie potrafią opanować galopującego samochodu. Kto wogóle takie dzikie samochody dopuszcza do ruchu? Ilu jeszcze kierowcom muszą wyrwać się spod kontroli żeby ktoś się tym zajął?

 3. No i git!!!!

 4. Ktoś nie lubi drzew….

  • Od „zawsze” uważałem, że jeśli chodzi o awaryjne zatrzymanie zbyt swawolnych przedmiotów (wraz zawartością) wyglądem przypominających samochody, niem nic lepszego jak podręczne środki walki w postaci solidnego drzewa, czy słupa (czasami może być jakiś przepust drogowy, na zasadzie: „Z braku laku to i smoła dobra”.

 5. drzewo jak widać świetnie sprawdza się jako lokalna stacja demontażu złomów oraz wyklucza z ruchu kierowców przekraczających prędkość. Brawo drzewo, potrzebujemy takich więcej.

 6. Drzewo kombatant jak widać.

  • Nie te ludzkie zwłoki na krzyżu wcześniej wisiały pod lusterkiem w samochodzie, który miał to spotkanie trzeciego stopnia i wkleiły sie w to biedne drzewo.

 7. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Ja tam nie moge se wyjść ze zdziwienia, że do tej pory nikt tu nie napisał, że pan co to stracił panowanie, zasłabł, był wcześniej „zasłabnięty”, czy że każdemu sie może przytrafić.
  A nawet o stanie stabilnym tego biduli nikt nie wspomniał.
  Normalny brak empatii czy co…

 8. Jak widać, to drzewo ma cudowną moc przyciągania. Facet śmiało może mówić że dostał drugie życie.

 9. Aj ci kierowcy fordów szkoda gadać.

 10. Szkoda ze cytryn i gumiak fordow nie robio. Już na złom.

 11. medal dla drzewa , wiezienie dla pirata

 12. Ściąć te drzewo i juz 🧐

 13. za finezje 6/10 i dla drzewa by sie przydało coś zrobić jakis psycholog czy cuś inna opieka jakaś aby dalej nam tak pięknie rosło i pomagało, toć takie drzewo to skarb !!

 14. ON ! DOPÓKI NIE ZALICZYŁ DRZEWA TEZ BYŁ MISTRZEM KIEROWNICY JAK WY CO BZDURY WYPISUJECIE! drzewa zabijają! gdyby drzewa nie by ło wypadłby na pole zagrzażł i …. nic ! drzewa zabijaja ich miejsce w lesie- i niech wreszcie napisze ten co nadział sie na drzewo i cudem przeżył! co mysli o drzewach!

  • jak więc na zdjęciach, najpierw zjechał na lewy pas a dopiero później uderzył w drzewo. A co by było gdyby ktoś jechał akurat z naprzeciwka ? Czołówka z niewinnymi ludźmi ? Takich mistrzów co nie potrafią trafić w drogę powinno się trwale eliminować z dróg i całe szczęście że zrobiło to drzewo bo na policję nie ma co liczyć. Brawo dla drzewa

 15. Temu drzewu nalezy sie pomnik .nik sie tak nie przyczynia do poprawy bezpieczeństwa jak to drzewo i robi to zupełnie za darmo

 16. Czyli to drzewo grabarz posadzil…

 17. Te drzewo ma coś w sobie że tak silnie przyciąga fordy. Pół roku temu to samo z tym że teraz nikt nie zginął tyle szczęścia.

 18. Silnik wyrwało a przednia szyba CAŁA. Nie draśnięta. Konstruktorzy spisali się na medal.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9689zł 0.26%
  • GBP 4.9496zł 0.1%
  • EUR 4.471zł 0.03%
  • CHF 4.2027zł 0.02%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Festiwal Pierogów Świata w Lublinie
   Potrzebna krew dla 8-letniego Tomka
   W Wojciechowie znów będzie wielkie kucie. Niebawem ruszają Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie
   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym
   W niedzielę odbędzie się „Festiwal Młody Ziemniak”