Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Kiedy się obudził, samochodu już nie było. W nocy skradziono subaru, właściciel apeluje o pomoc

Minionej nocy w naszym regionie skradziony został samochód osobowy. To pojazd marki Subaru o numerach rejestracyjnych LSW 44435. Trwają poszukiwania auta.

W nocy z soboty na niedzielę w jednej z miejscowości powiatu świdnickiego skradziony został samochód osobowy. Pojazd to Subaru Forester z 2006 roku w wersji combi w kolorze białym. O wszystkim powiadomiona została policja. Właściciel za naszym pośrednictwem apeluje do osób, które widziały bądź też zauważą gdzieś to auto o kontakt pod nr tel. 697 305 765 lub też z policją.

(fot. nadesłane)

34 komentarze

 1. Śliwiński z Czechowa

  Życzę właścicielowi auta szybkiego odzyskania pojazdu i surowej kary dla złodziei. Niedawno przerabiałem podobną sytuację, zaparkowałem o 23 i o 6 rano już nie było czym jechać do pracy. Na szczęście to tylko jakiś życzliwy sąsiad zadzwonił na straż miejską o 1:40 w nocy dzień przed wigilią i wyciągnęli moje auto z całego sznurka samochodów wzdłuż osiedlowej uliczki. Pozdrawiam życzliwego sąsiada

 2. Sprawdził bym właściciela czy nie jest to próba wyłudzenia odszkodowania.

 3. Jak boxer to daleko nie zajedzie

 4. spokojnie, tak szczekają jak się obraża jednostki nacisku na obywatela nie mylić z policją, także panowie pokażcie, przecież na każdy komentarz odpowiedzią jest jak by nie policja to kto by znalazł twój samochód jak ci ukradną, więc proszę pokażcie pały ile potraficie, czy tylko ludzi prześladować za to że chcą żyć. Jedyną słuszną i gwarantującą znalezienie auta jest System GPS w samochodzie a nie niebieskie buraki które tylko potrafią mandaty za maski pisać. pokażcie się pisowskie pionki co potraficie. PISLICJA z łapanki TFU!!!

 5. Kto się połasił na 15 letni wrak???

  • Anka, ten 15 letni japoński wrak pojeździ dłużej niż nowy niemiecki volks 🙂

   • Jestem pewien, że i hybrydy Toyoty i nowe Hondy przejeździ. O nowych niemieckich i francuskich autach to nie ma nawet co wspominać, no ale Anka pewni pomyka jakąś skoda- to tak, ma szanse na szybką utylizację tego pseudo czeskiego wozu od VV

   • Jak 10 X kapitalkę silnika zrobi ha ha ha ha .

 6. NA POLICJĘ NIE LICZ CHYBA ŻE MIAŁEŚ AC.

Z kraju

Sport