Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pokryte śniegiem pola i sady. Kolejne zimowe widoki z okolic Lublina (zdjęcia)

Jedni tą porę roku uwielbiają, inni jej nienawidzą. Trzeba jednak przyznać, że zimowe widoki mają w sobie swój urok. Gdzie nie spojrzeć, tam bezkres pokrytych białym puchem terenów. Przedstawiamy kolejne zdjęcia z lotu ptaka, tym razem z gminy Konopnica.

Niedawno prezentowaliśmy, jak w zimowej szacie wyglądają z lotu ptaka okolice Kazimierza Dolnego. Zdjęcia przedstawiają również Bochotnicę, Mięćmierz, Okale, Zastów Polanowski i Zastów Karczmiski. Oprócz poszczególnych miejscowości w zimowej szacie, można na nich zobaczyć też m.in. rzekę Wisłę czy też rezerwat Skarpa Dobrska. W kolejnym materiale prezentowaliśmy przedmieścia Lublina, głównie okolice Hajdowa a także miejscowości Wólka i Długie. Dzisiaj pokazujemy zimową scenerię w miejscowości Motycz Leśny w gminie Konopnica.

(fot. Adam Misztal)

11 komentarzy

  1. -23°C,.. teraz pomorsujcie cwaniaczki hehe

  2. Szanowna Redakcjo, byłoby fajnie popatrzeć też na okolice Łęcznej i dolinę Wieprza 🙂

  3. Wlezie ndo wody a jajka jak orzeh laskowy

  4. Najgorzej mają rolnicy… jest śmieg, jest mróz… warunki niesprzyjające w narzekaniu na ich leniwy los… jak tu sie pomocy Państwa domagać? Jak coś w UE żebrać? Jak żyć? W tej najbardziej uprzywilejowanej grupie społęcznych wolnoopier****czy??

  5. Jako właściciel nieruchomości położonej w tej okolicy nie wyrażałem zgody na filmowanie mojego obiektu. A czy operator drona miał wszelkie niezbędne kursy i uprawnienia, wymagane od 1 stycznia do obsługi drona? Sprawdzimy?

  6. Elektronika widać swoje dostała zwłaszcza w centrum matrycy. Sprzęt użytkowany niezgodnie z instrukcją.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo