Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Każda jechała z innej strony, zderzyły się na skrzyżowaniu

Utrudnienia w ruchu występują na al. Racławickich w Lublinie. Na miejscu zdarzenia drogowego pracują policjanci. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 10:45 na al. Racławickich w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Spadochroniarzy i Legionową zderzyły się trzy samochody osobowe: dwa ople i renault. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca oplem kobieta wyjeżdżała z ul. Spadochroniarzy w kierunku centrum. Kierująca renault poruszała się al. Racławickimi od strony al. Kraśnickiej. Z kolei trzecia uczestniczka zdarzenia, kierująca oplem kobieta, wyjeżdżała z ul. Legionowej.

Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia wszystkich trzech pojazdów. W wyniku tego dwie osoby zostały poszkodowane i przetransportowane do szpitali. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, jak również to, która z kobiet zignorowała wskazania sygnalizacji świetlnej.

(fot. lublin112, nadesłane „stef”)
2018-01-21 12:13:44

51 komentarzy

 1. ….i kolejny trup zajmuje na osiedlu miejsce na parkingu , czas chyba zglosic sie do spoldzielni w tej sprawie

 2. jedna poprawiala sminka usta , druga poprawiala grzywke a trzecia miala pilna rozmowe telefoniczna w sprawie kupna kilograma cukru

 3. zapamietajcie sobie te auta opel corsa turkusowy i ford fiesta bialy z wypadku na Popieluszki i Tysiaclecia oba beda lada dzien klepane ….. tak gdyby was naszlo kiedys kupowac w sieci

 4. A ty zupę zeżresz i nawet nie podziękujesz za nią… bur aku…

 5. to wygląda na kobiecy gang wymuszający mandaty od Policji 😀
  .. to będzie jedna z trudniejszych spraw, gdyż wszystkie miały pierwszeństwo, taki przypadek w przyrodzie zdarza się raz na ileśtam 😉

 6. Gienia POturbo-vana

  Buhahaha a renault clio sie pokruszyl na blotnikach hahaha. Ciekawe czy w srodku tez fruwaly polamane plastiki? ?

 7. Zanim zaczniecie oceniać, moźe najpierw dowiedźcie sie jak było. Kobieta wyjezdzajaca ze Spadochroniarzy miała zieloną strzałkę, a ta jadąca od Kraśnickiej wg świadków miała zielone. Także no, wystawić wyrok potrafi każdy, a anonimowo to już szczególnie.

  • Skoro dla kierunku Spadochroniarzy>Racławickie był nadawany sygnał czerwony+warunkowy zielony do skrętu w prawo, to dla kierunku Legionowa>Racławickie także był nadawany sygnał czerwony+warunkowy zielony do skrętu w prawo. Jakim zatem cudem wyjeżdżająca z Legionowej pojawiła się na skrzyżowaniu, skręcając w lewo w kierunku centrum? Rozważmy zatem dwa przypadki.
   1. Spadochroniarzy>Racławickie – czerwony+zielona strzałka, Legionowa>Racławickie – czerwony+zielona strzałka (w prawo – tam jest S1, a nie S2!), Racławickie-Racławickie – zielony. Wyjeżdżająca z Legionowej nie miała prawa znaleźć się na środku skrzyżowania!
   2. Spadochroniarzy>Racławickie – zielony, Legionowa>Racławickie – zielony (jadąc w lewo, ma ustąpić pierwszeństwa jadącej z kierunku Spadochroniarzy>Racławickie), Racławickie-Racławickie – czerwony. Jadąca Racławickimi nie miała prawa znaleźć się na środku skrzyżowania!
   Jaki był prawdziwy powód, dopowie pewnie Policja…