Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Karetki od browaru Perła i Zakładów Azotowych trafiły do szpitala w Puławach (zdjęcia)

Przekazane przez Browar Perła oraz Zakłady Azotowe ambulanse dotarły dzisiaj do szpitala w Puławach. Nowe karetki będą służyły m.in. do transportu pacjentów z terenu miasta i powiatu do szpitali.

22 komentarze

 1. To dobrze, że firmy jak i osoby prywatne pomagają, chociaż to jest psi obowiązek państwa. Tragicznym jest, że gdyby w obliczu tej epidemii liczyć wyłącznie na państwo to bylibyśmy w przysłowiowej czarnej, ups – afroamerykańskiej d…e.
  Gdy kurz opadnie oczywiście to ci nieudolnie rządzący przypiszą sobie wszelkie zasługi.

  • janusz z grażyną

   Na szczęście czas roszczeń, że wszystko należy ci się od państwa bo tak chcesz bezpowrotnie minął. Pokaż na co cie stać albo zdychaj z głodu. Jakie to proste.

   • Płacę ZUS, płacę podatki, płacę ubezpieczenie zdrowotne – i to podwójne, płacę podatki – bezpośrednie jak Pit oraz pośrednie jak Vat w towarze, więc to żadna postawa rozczeniowa tylko żądanie aby Państwo wywiązało się zw swojej części umowy.

 2. Super !! Brawa dla tych firm !! Wielki szacunek !! Aby więcej firm tak postępowało !!

 3. Brawo Perła i Azoty!!!!!a wy mendy niezadowole z tego. Bo to lub tamto.Aby Cię korona trafiła, a jak zadzwonisz po pomoc niech przyjedzie Styks, bo karetek będzie za mało

Z kraju

Polityka i społeczeństwo