Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Karczma stanęła w płomieniach, budynek jest cały w ogniu. Strażacy walczą z pożarem restauracji (zdjęcia, wideo)

Poważny pożar restauracji w Lublinie. Budynek jest cały w ogniu. Na miejscu trwa akcja gaśnicza. Uczestniczy w niej wiele zastępów straży pożarnej z całego miasta.

Pożar przy ul. Skowronkowej w Lublinie został zauważony w środę około godziny 15:40. O wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak się okazało, palił się budynek restauracji. Drewniana konstrukcja karczmy została w całości objęta ogniem. Obecnie trwa akcja gaśnicza.

Na chwilę obecną nie ma informacji aby w pożarze ktokolwiek ucierpiał.

Wkrótce więcej informacji.

(fot, wideo – lublin112, nadesłane – Artur, Catherine, Marek, Dominik, Natalia, Krzysztof, Justyna, Agnieszka, Przemysław, Ola, Patryk, Marta, Tomasz, Dominika)

50 komentarzy

 1. Wspieram i współczuję właścicielowi.
  D…u . trzymaj się !

  (tym co wypisują tu złośliwości i robią niesmaczne żarty radzę szybko nabrać pokory i zrobić szybko kurs z podstaw kultury)

 2. Mieczysław Krab operator działa Krab

  Ofiara siewców psychozy. Przy obecnych totalniacki, bezprawnych działaniach nie-rządu, coraz więcej będzie takich przypadków pisozy.

 3. może być ofiara obostrzeń. Współczuję właścicielowi ale byc może jakos będzie żył jak się dobrze spalił.

 4. specjalistów w dziedzinie pożarnictwa, ale głównie pandemii na lublin112 jest chyba wystarczająco duże żeby ekspertyzy pisali na poczekaniu – wspaniale kochani że mamy takich zdolnych ludzi – może i do ubezpieczenia ktoś już napiszę ekspertyzę !

 5. 0 empatii – tragedia ludzka – rodzinna -bussinesowa – ale najważniejsze komentarze że będą domki, że strażacy źle gasili – ale najważniejsze to napisać jakieś g…o i się cieszyć do komputera czy telefonu.

 6. Picca była kiepska i piwo też było kiepskie to i klijentów było mało.

  • sam jesteś kiepski ortografii się naucz, a ludziom należy współczuć idź pomóż sprzątać jak nie masz co robić.
   Bardzo porządna i uczciwa rodzina, życzliwi ludzie i tym samy należy odpłacać a nie jakiś głupie złośliwości…

 7. Jak babe wychowałeś żę sama wszystko robi to masz spokuj. Tylko czekaj aż się odwinie albo sąsiad podleci, bo baba nie będzie w domu pasożyta trzymała.

 8. Oby udało się odbudować!! 3mam kciuki. Na pewno przyjdę na pizzę!

 9. Sorry, że się czepiam bo jest to tragedia ale niestety musiało się to tak skończyć. Kucharz robiący pizzę był również dostawcą i non stop wyjeżdżał do klientów z pizzą pozostawiając piec odpalony bez żadnego nadzoru.

Z kraju