690 680 960

Już wiadomo, jak doszło do tragicznego wypadku koło Puław. Nie żyją trzy młode osoby (zdjęcia)

Na zakręcie pojechał prosto, w wyniku czego auto spadło ze skarpy, uderzyło w drzewo i dachując wpadło do wody. Peugeotem podróżowały trzy młode osoby. Ich życia nie udało się uratować.

Do wypadku doszło w środę po godzinie 23 w miejscowości Kolonia Opatkowice w gminie Puławy. Na lokalnej drodze biegnącej od strony miejscowości Bronowice w kierunku Gniewoszowa samochód osobowy wpadł do niewielkiego zbiornika wodnego. Na miejscu interweniowała straż pożarna zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono kierujący peugeotem młody mężczyzna jechał w kierunku Puław. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto wypadło z jezdni, zjechało w wysokiej skarpy, uderzyło w drzewo, a następnie dachowało wpadając do wody. Podróżujące samochodem osoby nie były w stanie uwolnić się z auta.

Przybyli na miejsce ratownicy zastali pojazd leżący na dachu. Z wody wystawały jedynie przednie koła. Ewakuowano z wnętrza wszystkie osoby, jednak żadna z nich nie dawała już oznak życia. Pomimo długiej resuscytacji krążeniowo-oddechowej nie udało się ich uratować.

Ofiary to dwóch nastolatków w wieku 18 i 19 lat z powiatu opolskiego oraz 15-latka z Puław. Przez kilka godzin na miejscu prowadzone były przez policjantów czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności tego tragicznego wypadku.

 

(fot. lublin112.pl, Google Map)

71 komentarzy

 1. ZAWSZE TEN SAM SCHEMAT…………. 19 latki gnią…….dlaczego tacy ludzie zawsze myślą że potrafią jeździć autem???

  • Cichobiorek cichodajek

   W latach 60-tych ub.w. podobnież nawet małpę nauczono prowadzić samochód,
   to młody człowiek ma nie umieć ?

 2. Ludzie nie bylo was tam wiec dajecie sobie spokoj z takimi negatywnymi komentarzami.. im to zycia nie wroci ale jesli chcecie sie wyżyć zrobcie to na czyms innym. Zamiast pomyśleć o rodzinie, znajomych ofiar wy potraficie tylko oceniać mlodych,ze prędkość, że alkohol czy Bóg wie co..

  • Tak, im to życia nie wróci. Ale zawsze jest szansa, że jak przeczyta to jakiś potencjalny naśladowca, to stuknie się w łeb i nie zakończy w ten sposób swojego lub czyjegoś życia.

 3. Selekcja naturalna

 4. Czytam i nie wierzę.Nie wiadomo jak było,ale to młodzi ludzie,mieli plany całe życie.Zamiast oczerniać pomyślnie o rodzinach co przeżywają.Szczere kondolencje.

 5. Czytam te wasze żałosne komentarze i mam taką propozycję, kieruję to do tych ” ekspertów”, którzy zawsze mają coś do powiedzenia, w każdym temacie. Jako matka takiej młodej osoby, której życie zakończyło się również tragicznie ( nie był to wypadek samochodowy), mam propozycję: stańcie przed rodzinami tych młodych osób i powiedzcie im to wszystko prosto w twarz, co tutaj wypisujcie. Skoro jesteście tacy mądrzy, bo anonimowi,miejcie odwagę w realu na powtórzenie tych słów. Im życia nie zwróci już nikt i nic. Życie ich najbliższych zostało już na zawsze złamane. Wy niedługo będzie sączyli jad pod innymi artykułami, nie zastanawiając się, jak bardzo rani to te rodziny. Nieprawdą jest, że rodziny nie czytają tych bredni, uwierzcie – czytają. Przychodzi taki moment, gdy człowiek szuka wszystkiego. Natykając się na takie komentarze, życie rozsypuje się od nowa. Oni ponieśli już najwyższą z możliwych kar. Wy, zapamiętajcie : może kiedyś też staniecie przed taką tragedią, co zrobicie wtedy? I tutaj nie ma reguły, że wszystko co złe zdarza się tylko tym złym, a ci grzeczni są bezpieczni. Wasza krytyka, która się teraz na mnie wyleje, nie rusza mnie. Nie piszę tego dla was, w waszych komentarzach nic się nie zmieni. Piszę to do tych wszystkich, którzy są tak bardzo doświadczeni przez los i kiedyś to przeczytają. Komentarze grupki idiotów nie są odzwierciedleniem tego co myśli większość. Dziękuję tym, którzy próbują polemizować ze ” słynnymi” bywalcami tego forum. Uwierzcie, jest to bardzo ważne. Zrozumie to tylko ten, kto przeżył taką tragedię.

 6. 🙁 wszyscy tacy mądrzy….Ciekawe czy tak byście pisali gdyby to był ktoś z Waszych bliskich:-( .Wyrazy głębokiego współczucia dla rodzin 🥺🥺🥺

 7. Panie Boze tak sie nie robi !!!!!!!! czy Oni ci byli tam potrzebni całe zycie było przed nimi a TY ich zabrałes jak bys nie miał kogo zabierac jest tyle zwyrodnialców morcerców ich zabieraj

 8. Pytanie jaka byla przyczyna i czyja wina tego wypadku ładnie ich przewiózł i wszysto, dziękuję

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na uroczystości upamiętniające poległych i pomordowanych mieszkańców wsi Obrocz
Akcja pomocy zwierzętom Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom TULIMY
Konkurs Etiud Cyrkulacje dostarczy wielu emocji i zachwytów w ten weekend
Weekend ze strachem na wróble na Farmie Dyń
Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce