Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Już raz za to odpowiadał, nic się nie nauczył. Znowu trafił za kraty

Radzyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który znęcał się fizycznie i psychicznie nad żoną i własnym synem. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące, wkrótce przed sądem odpowie za swoje czyny.

W miniony wtorek oficer dyżurny radzyńskiej komendy został powiadomiony o awanturze domowej w jednym z domów na terenie Radzynia Podlaskiego. Na miejsce skierowany został patrol policji, który potwierdził zgłoszenie.

Okazało się, że 63-latek będąc pod działaniem alkoholu znęcał się nad swoją żoną oraz synem wyzywając ich słowami wulgarnymi, poniżał, szarpał, popychał, a także groził pozbawieniem życia i spaleniem domu.

63-latek został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu został przesłuchany i usłyszał zarzuty znęcania się nad rodziną w warunkach recydywy. Na podstawie zgromadzonego przez śledczych materiału dowodowego sąd na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec sprawcy przemocy domowej tymczasowy areszt. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami.

Zgodnie z Kodeksem Karnym przestępstwo znęcanie się sankcjonowane jest karą do 5 lat więzienia. W przypadku czynu popełnionego w recydywie kara ta może zostać zwiększona o połowę.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

9 komentarzy

 1. i będziemy wuja utrzymywać

 2. Ten też „krytykował”?

 3. Jak ojciec wraca do domu to rodzina musi być przygotowana i nie denerwować ojca tylko bardzo miłym starać się być. Ja już tego nauczyłem.

 4. Chłop w brudnych portkach musi chodzić, bo leniwa baba prać nie chce, wiec jej chciał pokazać, jak się pierze.

 5. Bo zupa znowu była za słona.

 6. Teraz paczki będzie mu robiła żeby miał machorkę pod celą a na koniec odbierze go z więzienia Boltem i do domu zawiezie

 7. Za co siedzisz?
  Za nindże ?

 8. Patole nie mają mózgu wiec nie ucza się na błędach

 9. I teraz darmozjad będzię utrzymywany z podatków

Dodaj komentarz