Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Jutro startuje WRAK ATAK No.III – „MIKOŁAJEK”. Tylko u nas transmisja on line

W sobotę w Lublinie rozpocznie się trzecia edycja wyścigu wraków. Ze względu na porę roku jak i warunki panujące na torze, uczestnicy będą musieli wykazać się sporymi umiejętnościami. Z kolei na publiczność czeka wiele wrażeń.

W sobotę i niedzielę, 5 i 6 grudnia, na torze na dawnym poligonie na Majdanku w Lublinie, odbędzie się kolejna edycja wyścigu wraków. WRAK ATAK No.III – „MIKOŁAJEK” będzie całkowicie charytatywną imprezą, z której dochód zostanie przeznaczony na remont sali zabaw w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym przy ul. Chodźki w Lublinie. Organizatorzy zmierzają przygotować salę od podstaw, zaczynając od remontu ścian, na kompleksowym wyposażeniu w meble i zabawki kończąc.

Oprócz tego, w trakcie wyścigów zostanie przeprowadzona zbiórka zabawek w celu wyposażenia sali. Dodatkowo przeprowadzona zostanie licytacja wielu ciekawych gadżetów, wśród których będzie m.in. kurs na prawo jazdy. Nie zabraknie również wrak-taxi po torze, piłki samochodowej czy berka autami na torze. Na zmarzniętych będzie czekała kuchnia polowa z gorącymi daniami.

Ze względu na grudniową pogodę, warunki na torze będą znacznie bardziej wymagające, niż te latem. Stąd też zapowiada się wiele emocji oraz widowiskowych kraks. Oczywiście zachęcamy wszystkich do przybycia, jednak dla tych, którzy nie będą w stanie dotrzeć na tor, przygotowaliśmy niespodziankę. Jako jedyni przeprowadzimy bezpośrednią relację wyścigu. Będzie można zobaczyć wszystko co się w danej chwili dzieje na torze, jak i wokół niego. A już teraz możemy zdradzić, że atrakcji nie zabraknie.

Wciąż można się zapisać do udziału w wyścigu. Trzeba posiadać auto w wieku powyżej 10 lat o wartości nie większej niż 1000 zł. Kierowca i pilot muszą mieć ukończone 18 lat. Poza tym auto nie może mieć żadnych przeróbek podkręcających jego moc. W pojeździe może być klatka bezpieczeństwa a załoga musi jechać w kaskach na głowach. Nie można stosować wzmocnień zderzaków. Dopuszczony jest kontakt pomiędzy autami, jednak w miarę bezpieczny. W zawodach chodzi głównie o to aby załogi przejechały jak najwięcej okrążeń.

Portal lublin112.pl jest partnerem medialnym imprezy.

Rozkład jazdy:

Sobota:
8:00 – 9:30 zapisy załóg
9:30 – 9:45 losowanie grup
10:00 – pierwszy start eliminacyjny
10:30 – 15:30 – wyścigi poszczególnych grup przeplatane konkursami

Niedziela:
10:00 – pierwszy wyścig ćwierćfinałowy
10:30 – 15:00 – rywalizacja ćwierćfinałowa i półfinałowa
15:05 – FINAŁ

Jutro startuje WRAK ATAK No.III – „MIKOŁAJEK”. Tylko u nas transmisja on line

(fot. materiały organizatorów)
2015-12-04 18:19:49

11 komentarzy

  1. Dziadostwo w tym Lublinie. Kiedy maraton w łachmanach?

  2. A czy wstęp dla widzów jest darmowy czy jakieś bilety są?

  3. Tylko weź z domu ładna zabawkę i przynieś dla dzieciaczkow;)

  4. Cel jest szczytny 🙂

  5. Bardzo szczytny tylko mało nagłośniony ,bardzo fajna impreza kto rok temu był na pewno będzie i teraz, a kto nie będzie niech żałuje .

  6. A co z personelem szpitala

  7. gdzie ta transmisja? będzie?

  8. A o której godzinie będzie transmisja?