690 680 960

Jeździsz ulicami Lublina? Przeczytaj, jakie czekają cię utrudnienia w ruchu

W najbliższych dniach pojawią się kolejne utrudnienia w ruchu na ulicach Lublina. Warto się zapoznać z informacją, aby wybrać alternatywne drogi przemieszczania się po mieście.

W dniach 26-27 kwietnia zamknięty będzie przejazd kolejowy na ulicy Pszczelej.

Jutro od godziny 16:30 do 20:00 zostaną wyłączone z ruchu Aleje Zygmuntowskie od al. Piłsudskiego do Ronda Lubelskiego Lipca 80. Powodem zamknięcia ulicy będzie odbywający się w tym terminie mecz żużlowy.

Także jutro odbędzie się przejście Korowodu Międzypokoleniowego w ramach obchodów Dnia Solidarności Międzypokoleniowej. Wymarsz z Placu Katedralnego po zakończonym nabożeństwie ok. godz. 12:30. Przejście ul. Królewską, ul. Lubartowską, ul. Kowalską na Plac Zamkowy. Zakończenie imprezy ok. godz. 13:30 na Placu Zamkowym.

W najbliższy piątek i sobotę w godz. 7-18 prowadzone będą prace polegające na przebudowie sieci kanalizacji wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej w ramach zadania polegającego na budowie łącznika ul. Kunickiego z ul. Wrotkowską (tzw. przedłużenie ul. Dywizjonu 303). Roboty będą prowadzone w miejscu, gdzie planowana droga krzyżuje się z bocznicą kolejową. Dla kierowców będzie to oznaczało zawężenie ul. Wrotkowskiej tuż za skrzyżowaniem z ul. Inżynierską.

W najbliższą sobotę uliczna sygnalizacja świetlna „Przejście dla pieszych przez Mełgiewską (przy Frezerów)” będzie wyłączona w godz. 8:00 – 14:00. Sygnalizacja będzie wyłączona ze względu na planowane prace PGE Dystrybucja w rejonie sygnalizacji.

2018-04-26 18:51:33
(fot. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. no, to Czuby w ogóle mogą zostać w domu… szkoda, że pracodawcy nie mają tego na uwadze 😉

 2. Tylko wyjechać z Lublina na długo a potem nie wracać wcale. Albo strzelić sobie w łeb. Życzę dużo optymizmu toczącym już pianę z pyska.

  • No to wyjeżdżaj. Nara !

  • No tak, przyspawani tyłkami do swoich samochodzików czynią tragedię z powodu tymczasowego zamknięciu KILKU ulic w mieście. Tak to jest, jak przez 20 lat, niczym koń z klapkami na oczach, jeździ się bezmyślnie tą samą trasą, a tu NAGLE jakieś utrudnienie się pojawia i trzeba pomyśleć, jak tu pojechać.

 3. A później jedzie się np. Diamentową o godz. 17, piękna pogoda a pracownika ŻADNEGO !!! To tempo robót to jest jakaś paranoja – nic dziwnego, że przebudowa skrzyżowania trwa rok 🙁

 4. Szanowna Redakcjo, kanalizacja wodociągowa, co to jest ? .

  • Tam jest „sieć kanalizacji wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej”

   • dobrze, że napisane jest sieć, bo ktoś by pomyślał, że instalacja 🙂 nie ma czegoś takiego jak kanalizacja wodociągowa, są kanalizacje np. sanitarne, deszczowe, ale nie wodociągowe. sieć po prostu wodociągowa. pozdrawiam.

  • Rury będą zakopać w rowie.

 5. ratuje nas tylko Balladyny- znacie chyba ten słynny objazd.

 6. Dlaczego ja mam jeżdzić objazdem przez jakiś zrypany mecz żużlowy?

 7. Chyba łatwiej byłoby wymienić wszystkie przejezdne ulice w Lublinie.

Kursy walut

 • USD 4.3254zł -0.52%
 • GBP 5.3279zł -0.59%
 • EUR 4.708zł -0.02%
 • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas