Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Jeździł volkswagenem w stanie nietrzeźwości. Jednego dnia wpadł dwa razy

Chełmscy policjanci jednego dnia dwa razy zatrzymali tego samego mężczyznę kierującego pojazdem w stanie nietrzeźwości. Wkrótce 37-latek stanie przed sądem.

We wtorek po południu w miejscowości Stańków w powiecie chełmskim policjanci zauważyli pojazd marki Volkswagen, którego kierowca na widok radiowozu zjechał z drogi na łąkę, wysiadł z auta i zaczął iść pieszo.

Funkcjonariusze zatrzymali 37-letniego mieszkańca gminy Chełm. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał w organizmie 2 promile alkoholu. Co więcej, nigdy nie posiadał prawa jazdy. Po wykonaniu z nim czynności został zwolniony. Kluczyki od pojazdu policjanci przekazali wskazanej osobie.

Tego samego dnia przed godziną 21 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie, że w okolicy osiedla Rejowiecka przemieszcza się samochód marki Volkswagen, którego kierowca może być pod działaniem alkoholu. Policjanci pojazd zatrzymali na ul. Rejowieckiej w Chełmie. Za kierownicą siedział zatrzymany wcześniej do kontroli 37-latek, który nadal był nietrzeźwy. Samochód, którym kierował został odholowany.

Wkrótce 37-latek stanie przed sądem, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2.

(fot. Policja)

11 komentarzy

 1. A tam 2 lata .Zlapali go dwa razy ,to bedzie podwójny zakaz sądowy

  • Dyrdymałko Eustachy

   W Polsce wszystko zależy z którego sortu kto jest.
   Jak z gorszego, będzie siedział na ten tych miast, albo jeszcze szybciej, ale jak z lepszego, z rodzinno politycznymi koneksjami, albo jest np. księdzem, albo adwokatem… dziejesię jak wyżej pieknie opisano.

 2. buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah paranoja , cyrk, i prawo wg pis
  teraz bedzie miał dwa zakazy na raz buhahahahahahahahahahaaa . jaki rzondt takie prawo

 3. to fajnie go złapali za pierwszym razem, jak kilka godzin później zrobił to samo… i jaki sens mają w ogóle stosowane aktualnie kary dla pijaków drogowych? nawet złapanych na gorącym uczynku, tego samego dnia nie mogą zmusić do przestrzegania prawa

  • Państwo nie radzi sobie z zabezpieczeniem obywateli przed pijusami
   Ba wydaje się to być sprzeczne z interesem państwa bo im więcej pije tym więcej kasy w budżecie z podatków

   • im więcej pije tym więcej kasy w budżecie z podatków- w tym szaleństwie pewna metodę widać. przecież wydatki rosną, pijusy muszą chlać

 4. Apostazy Pierdółko, brat Eustachego (też Pierdółki i mąż starej Pierdółkowej

  Jednego dnia wpadł dwa razy – to z którego on jest, że mu sie to jakoś udało ???
  Bo mnie, z tego gorszego sortu i bez rodzinnych koneksji z lepszym sortem, z pewnością by dobrze „zabezpieczyli i to po pierwszej wpadce.

 5. Cieee chorrroba !!!

  „Wkrótce XX -latek stanie przed sądem” – czy może ktoś wie ile w Polsce wynosi „wkrótce” ?
  Bo dobrze by było, jakby na to „wkrótce” poczekał w areszcie.

 6. Ale trzeci raz już go nie złapali, bo jeździł bez świateł.

 7. Pierwszy raz faktycznie był po alkoholu A drugi raz kapusie z Okszowa i Stańkowa wysterowali go i sprzedali. Choć sami byli na ćpani he Ale kij ma dwa końce!!! A za rozbój na tej osobie dostaną od 2 lat na lewo sprzedal mnie audi nr LC347..

 8. Zapłacą za to co zniszczyli ,będzie ich to trochę kosztowało

Z kraju