Jest nagranie dzisiejszego wypadku na Czechowie. Ruszyła na czerwonym, twierdziła, że miała zielone (wideo)

Sprawczyni piątkowego wypadku na rondzie Kamińskiego w Lublinie cały czas zapewniała funkcjonariuszy, że wjechała na zielonym świetle. Twierdziła, że to kierowca opla musiał zignorować wskazania sygnalizacji świetlnej. Przeczy temu nagranie jakie otrzymaliśmy. Zostało ono przekazane również policjantom.

Przebieg piątkowego groźnego wypadku, jaki miał miejsce na rondzie Kamińskiego w Lublinie, został nagrany przez kamerę zamontowaną w jednym z pojazdów. Jak już informowaliśmy, po godzinie 16 na skrzyżowaniu al. Smorawińskiego i ul. Szeligowskiego zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i fiat. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Z relacji świadków wynikało, że kierująca fiatem kobieta jechała al. Smorawińskiego od strony al. Solidarności. Zignorowała jednak wskazania sygnalizacji świetlnej i wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia z oplem, którego kierowca poruszał się ul. Szeligowskiego w stronę ul. Północnej. Wytrącony z toru jazdy opel uderzył jeszcze w słup latarni i przystanek komunikacji miejskiej.

Na szczęście na chodniku ani przystanku nie było ludzi. W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Pasażera opla przetransportowano do szpitala. Kierująca fiatem zapewniała funkcjonariuszy drogówki, że na pewno miała zielone światło, a kierowca opla musiał wjechać na czerwonym. Przeczy temu nagranie, na którym widać wyraźnie, że ruszyła ona pomimo czerwonego sygnału świetlnego dla jej kierunku jazdy. Policjanci cały czas prowadzą czynności w tej sprawie.

 

(wideo – Kacper, fot. lublin112, nadesłane – Marcin, Łukasz, Nina)

Zobacz również

103 komentarze

  1. jedyne wytłumaczenie dla tej kobiety jest to ze sugerowała sie wczesniejszym swiatłem na rondzie, ktore wczesniej sie zapala, nie tym ktore miała nad sobą. facet z kolei jechał szybciej niz to dozwolone, bo chciał zdazyc przed zmiana swiateł, i prawdopodobnie zapaliło sie dla niego juz czerwone swiatło, jesli zapaliło sie swiatło zielone na zjezdzie z ronda, ktorym sie zasugerowała kobieta. w kazdym razie kobieta winna, i powinno sie jej zabrac uprawnienia, jesli nie wie na jakie swiatła patrzec.

  2. eh te baby

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska