Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Jeden przyjechał pijany po materiały budowlane, drugi do bankomatu. Brawa dla świadków za postawę!

Wczoraj na terenie powiatu puławskiego policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Pierwszy z nich miał w organizmie 2,7 promila alkoholu i został zatrzymany, gdy próbował kupić materiały budowlane. Drugi zaś, 50-latek, miał w organizmie 2,5 promila alkoholu i został zatrzymany przy bankomacie na stacji paliw.

Wczoraj o godzinie 15.35 dyżurny komendy policji w Puławach otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym kierowcy, który przyjechał do składu budowlanego w gminie Kazimierz Dolny. Kierujący fordem chwiał się na nogach i miał problemy z mową.

Na miejscu pojawili się policjanci. Po przeprowadzeniu badania na trzeźwość okazało się, że 51-letni mieszkaniec gminy Kazimierz Dolny miał w organizmie 2,7 promila alkoholu i dodatkowo był objęty zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Kilka godzin później, w Puławach, przypadkowe osoby zwróciły uwagę na nietrzeźwego kierowcę peugeota, który zatrzymał się na jednej ze stacji paliw i próbował wypłacić pieniądze z bankomatu. Został wezwany patrol policji, który przeprowadził badanie na trzeźwość 50-letniego mieszkańca powiatu leżajskiego, ujawniając 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Kierowca stracił prawo jazdy i został przewieziony do aresztu.

Obaj nietrzeźwi kierowcy będą odpowiadać za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. 51-latek z gminy Kazimierz Dolny ponadto będzie oskarżony o złamanie zakazu sądowego. Ponadto, obaj mężczyźni zostaną wkrótce ukarani grzywną, a także będą musieli zapłacić świadczenie do wysokości 60 tysięcy złotych. Grozi im również 2 lata pozbawienia wolności.

(fot. Policja Puławy)

17 komentarzy

 1. A pod Włodawą kolejna obława na meneli na Wigry 3.

 2. Jak widać to w puławach sporo konfidentów.

  • Trzeźwiej myślący

   Tam są bardzo aktywnie działające Kółka Różańcowe, które przejęły niektóre funkcje od ormowców (jak tamtych zdelegalizowali).

   • calsberg a jak taki pijak za kierwonicą zabił by ci matkę ojca lub kogokolwiek z twoich bliskich lub przyjaciół też byś tak pisał gamoniu to według ciebie normalne jest jeżdżenie po alkocholu

  • Zmienisz zdanie jak kiedyś pijany kierowca pozbawi życia kogoś z Twojej rodziny. Ktoś nie zareaguje w porę bo pomyśli, że nie warto być konfidentem. A może jednak warto?

  • Może po prostu myślą i mają jaja żeby działać…

 3. Bardzo możliwe że, ci „konfidenci” uratowali komuś życie. Aby więcej takich ludzi a mniej pijaków w autach.

  • Ludwik (nie van Bethowen - nie mylić)

   Jak tak to może ustanowić święto konfidentów wyklętych 😆

 4. Od razu widać, że każdy kto tu wyzywa od konfidentów, sam jeździ na bani i go niepokoi, że następnym razem może trafić na niego. Oby was wszystkich, moczymordy parszywe, pozamykali.

 5. najbardziej ciekawe czy moczymorda z zakazem trafi za kraty czy dostanie tylko kolejny zakaz

 6. parowy sa wsrud nas nabank wyznawcy kaczora

 7. Bardzo dobra postawa obywatelska ,oby więcej takich !

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112