690 680 960

Jechał „wężykiem” po alkohol. Trafił prosto do zakładu karnego

Policjanci z Terespola zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę, który poruszał się „wężykiem” po drodze krajowej. Jak się okazało, mężczyzna był pijany i poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

W środę przed godziną 5 rano, w miejscowości Horbów policjanci z komisariatu w Terespolu zauważyli rowerzystę jadącego „wężykiem”. Cyklista początkowo poruszał się krajową „dwójką”, jednak po chwili skręcił w drogę podporządkowaną. Mundurowi natychmiast postanowili zatrzymać kierowcę jednośladu do kontroli.

Rowerem kierował 60-letni mieszaniec gminy Zalesie. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał niemal promil alkoholu w organizmie. W trakcie rozmowy z policjantami przyznał, że wybrał się na przejażdżkę do sklepu, po kolejną porcję trunku, który wiózł na bagażniku swojego jednośladu.

Dodatkowo, w trakcie prowadzonych na miejscu czynności, wyszło na jaw, że 60-latek jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnie został doprowadzony do zakładu karnego. 60-latek wkrótce odpowie za popełnione wykroczenie.

(fot. Policja)

3 komentarze

  1. 1 promil ijechal wezykiem cienki bolek

  2. Może mu odwołają więzienie tak jak mi sanatorium….
    Może wypowiedzą mu umowę….

  3. Tak go usilnie poszukiwali, że spokojnie sobie jechał pijany rowerem.

Kursy walut

  • USD 3.991zł 0.25%
  • GBP 5.0557zł 0.41%
  • EUR 4.3494zł 0%
  • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas