Jechał audi pochodzącym z przestępstwa. Wpadł podczas kontroli

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, podczas kontroli na jednej z ulic Lublina, odzyskali samochód pochodzący z przestępstwa o wartości 100 tys. zł.

Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału SG z Placówki w Lublinie, w miniony poniedziałek prowadzili na terenie Lublina działania kontrolne.

Funkcjonariusze postanowili skontrolować samochód marki Audi A4, należący do 34-latka. Jak się okazało podczas kontroli, w pojeździe mundurowi ujawnili ingerencję w polu numerycznym VIN. Samochód został zabezpieczony przez funkcjonariuszy i trafił na parking Straży Granicznej w Lublinie.

W sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze, a właściciel pojazdu został przesłuchany w charakterze świadka.

Od początku roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali pojazdy pochodzące z przestępstwa o wartości ponad 16 mln zł.

2017-12-21 09:25:22
(fot. NOSG)

Zobacz również

9 komentarzy

 1. to mi sie b.podoba !!!

 2. Ile jeszcze takich z przerobionymi VIN jeździ??????Jak ktoś chce jeździć kradzionym to jeździ na własne ryzyko. Kiedyś nie było żadnej ewidencji , ludzie kupowali kota w worku.Dobrze wklejony VIN jest nie do rozpoznania .

 3. Ale strażnicy mieli szczęście 🙂 a może po prostu dostali cynk, że takie i takie auto jest „lewe”, ustalili właściciela i pojechali pod wskazany adres?

 4. Stawiał bym na cynk, ten szpenio co wytypował to audi powinien w totka zagrać jak taka zdolna bestia z niego 😀

 5. Gorszej bredni nie czytałem!!!! Kto w ogóle pisze te artykuły? kto daje informacje do zamieszczania ??? i kto zamieszcza bez zweryfikowania?? Jeden wielki cyrk na kółkach!!! Ile jeszcze będzie nabijania tych rekordów trafności? jaka kontrola jaka jazda??Auto zostało zabrane z pod domu na lawecie . Kto ponosi teraz odpowiedzialność jeżeli auto przyjechało kupione za granicą została zrobiona odprawa celna , wydział komunikacji wydał mięki dowód rejestracyjny po 2 tygodniach czyli weryfikacji został wydany dowód tkz twardy czyli docelowy. Auto miało wykupione auto kasko za które ubezpieczyciel wziął pieniądze !!!!! Okazuje się że nikt nie bierze odpowiedzialności poza właścicielem i nikt się nie poczuwa a każdy wziął pieniądze taki sam cyrk jak nabijanie rekordów przedświątecznych!!!

  • Szybko odpowiadamy, kto przekazuje informacje o takich kontrolach. Proszę bardzo – informację o takich kontrolach i ujawnieniu pojazdów, które posiadają m.in. ingerencję w numerze VIN przekazał rzecznik Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej. Co mamy weryfikować? Mamy jechać na parking Straży Granicznej i oglądać pojazd pod maską? Czy mamy wynająć rzeczoznawcę, aby ocenił, czy była ingerencja w numer VIN? Skoro zostało to ustalone podczas kontroli pojazdu i rzecznik przekazał taką informację – to co tu weryfikować? Przede wszystkim jak?

  • czekam na hejty :*

   lublin112 dobrze Ci odpowiedział.
   jestes kretynem… nie bede nawet meczyl sie nad komentarzem bo i tak nic z niego nie wyciagniesz.. smutne ile takich „inteligjentnych” polaczkow sie panoszy

   • Ciebie nie ma co hejtować ciebię już życie z hejtowało… jesteś tak prymitywny jak auto jakim się przemieszczasz myślę że nawet Fred Flinston by nie wpadł w kompleksy Twój największy sukces życiowy to premia w wysokości 76zł brutto a kto się panoszy to ci nie odpowiem nie będę cię dobijał ale rozejrzyj się w najbliższym otoczeniu!!! hehe

 6. Proponuje aby rzecznik Straży Granicznej przekazywał prawdziwe informacje jak było, sami w życiu by nie doszli ale pisać bajki potrafią jacy to oni zdolni!!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności