Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Jazdę audi zakończył w rowie melioracyjnym

Audi wypadło z drogi i zatrzymało się w przydrożnym rowie melioracyjnym. 21-latek, który mógł kierować tym pojazdem, był nietrzeźwy. Mężczyzna miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu.

Zdarzenie miało miejsce w miniony piątek o godzinie 23 w miejscowości Wirkowice Pierwsze w powiecie krasnostawskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi i zatrzymał się w rowie melioracyjnym.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pojazdem marki Audi mógł kierować 21-letni mieszkaniec gminy Izbica. Mężczyzna prawdopodobnie nie dostosował prędkości i techniki jazdy do warunków panujących na drodze, w wyniku czego zjechał na pobocze drogi uszkadzając barierę energochłonną, a następnie wjechał pojazdem do rowu melioracyjnego.

Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Po badaniach okazało się, że doznał ogólnych potłuczeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że 21-latek miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia oraz apelują o zachowanie zdrowego rozsądku i ostrożności na drodze. Pamiętajmy, że zgodnie z przepisami za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości przewidziana jest kara pozbawienia wolności do lat 2.

(fot. Policja Krasnystaw)

38 komentarzy

 1. Tyle dobrego, ze jechali szrotem, więc nie ma strat. A na złomie jeszcze dostaną parę stówek, więc będą do przodu.

 2. Wojciech ,następny idiota z klubu ignorantów technicznych Frania

  • Przecież prawdę napisał, więc w czym masz problem? Też masz takiego złoma? Da się tym jeździć czy stoi w stogu siana?

   • A co znasz z autopsji stawianie samochodu w stoge siana? Ja nie praktykuje tej formy parkingu, powiedz jak to jest, może to lepsze zamiast skrobać szyby ?

 3. 4 zera piąte za kierownicą! typowy sebix z audi

 4. trza tepic pijusow i to w tym wieku

 5. Pić mu się chciało:)

 6. Znowu ałdica wycofana z wyścigu. Zrobiło się bezpieczniej!

 7. dlaczego jest tyle wypadkow z udzialem audi BMW ? odp bo to sa samochody dla idiotow

 8. Ludzie to bez znaczenia marka auta! Co z Wami? Oczywiście niemiecki aura były i pewnie są najczęściej sprowadzone z UE. Na wioskach i miasteczkach jest ich najwięcej, to i wypadki z ich udziałem. Faktem jest, że młodzi kierowcy przesiadki się z golfa, do bmw 3 czy audi 4 lub jeszcze starszych 5 i 6-ek. Moc silnika większa, ale brak DOJRZAŁOŚCI, ODPOWIEDZIALNOŚCI I WYOBRAŹNI u wielu pozostał na niskim poziomie… Potem płacz rodziny, nie chciałem, itd. Czasu już się nie wróci, gra skończona… Rozumiem młodość, to są tory wyścigowe, może zamknięta droga w bumowie. Przynajmniej tam innych nie skrzywdzi..

Z kraju

Polityka i społeczeństwo