690 680 960

86 komentarzy

 1. Uśpić go! (nie piszę o psie)

 2. ludzie maja posrane w głowach ze pies ma wiekrze prawo od człowieka to jest debilizm

  • ANALfabeto oszczędź nam czytania twoich wypocin.

  • Raczej większość popiepszonych ludzi myśli że są najważniejszymi istotami na tym świecie ! Debilizm zinterpretowałabym raczej inaczej.. Ludzie to cholerne potwory bez empatii!!
   Bez namysłu zatłukłabym każdego śmiecia robiącego cokolwiek jakiemuś zwierzęciu !

 3. Godziszów – wieś z 99,99% poparciem pisokatoli ?? Do pieca z tym durnym wsiokiem !!

 4. NFZ dla psów a Ludzi dalej faszerować Chemią i antybiotykami oby tak dalej … A gdzie są Hycle qzwa !!!

 5. Szkoda że ludzie tak się nie interesują jak bandyci biją bezbronnego na ulicy albo ojciec znęca się na dzieckiem wtedy to wszyscy odpowiadają że to nie ich sprawa.

 6. Są świadkowie, więc wiadomo, jak to się odbyło.
  Cieszę się, że ludzie nie potrafią przejść obojętnie wobec krzywd wyrządzanych naszym mniejszym przyjaciołom, bardzo jestem z Was dumna, tak trzymajcie.
  Takiemu zwyrodnialcowi bym chałupę sprayem wymalowała a na płocie napisała, co tu mieszka.
  Wstydź się wieśniaku, wstydź się rodzino barbarzyńcy i wstydzcie się wszyscy ci, którzy tu bzdury wypisujecie, choć
  podejrzewam, że to jedna i ta sama mocno upośledzona osoba pozbawiona empatii, a raczej nigdy jej w nim nie zaszczepiono.

 7. Przynajmniej jest pewne że teraz ten bezpański burek nikomu nie wyskoczy przed maskę i nie zrobi większej szkody, nikogo też nie pogryzie. Trzeba było się nim wcześniej zająć, a nie teraz lament. Może chciał go tylko nastraszyć żeby spadał, a nie przewidział że kundel będzie leżał do końca.

  • A co on kur… jakis sprawdzian ze sprawdzał wytrzymałość psa czy ucieknie czy nie po cholerę ??? Kto o zdrowym rozsądku tak postępuje ??? Jesli stał by człowiek i co tez by zrobił test wytrzymałości czy bedzie stał do końca czy da sie rozjechać !!!

   • Nie wiem czy to sprawdzian czy specjalnie, osobiście mnie to wali bo nie lubię kundli błąkających się po okolicy. Skoro właściciel o niego nie zadbał i nie ma jakiegoś hycla do wyłapywania to teraz nie lamentujcie bo prędzej czy później ktoś by się nim „zajął”

 8. 1. kierowca:
  „Kierowca, który potrąci zwierzę musi zawiadomić o tym odpowiednie służby. Jeśli tego nie zrobi, może ponieść surową karę.
  Zgodnie z zapisami prawa fakt potrącenia zwierzęcia należy zgłosić. Nie trzeba jednak pozostać na miejscu zdarzenia do przyjazdu służb. Często bywa jednak tak, że sprawca jakby nic się nie stało odjeżdża i zostawia dogorywające zwierzę na drodze, a inni kierowcy rozjeżdżają jego zwłoki.
  – Przepisy prawa mówią, że niezgłoszenie faktu potrącenia zwierzęcia jest traktowane jako wykroczenie. Może grozić za to kara grzywny lub aresztu – mówi Norbert Struciński, rzecznik Straży Miejskiej we Włocławku.”

  Źródło: http://ddwloclawek.pl/pl/11_wiadomosci/12587_potraciles_zwierze_nie_uciekaj_z_miejsca_wypadku_grozi_za_to_grzywna_lub_areszt.html

  2. właściciel psa:
  „Art. 10 a ust. 3 Ustawy o ochronie zwierząt głosi, że zabrania się puszczania psów bez możliwości ich kontroli i bez oznakowania umożliwiającego identyfikację właściciela lub opiekuna. Zakaz ten jednak nie dotyczy terenu prywatnego, jeżeli jest on ogrodzony w sposób uniemożliwiający psu wyjście.”
  „Obowiązujący kodeks cywilny przewiduje odpowiedzialność za szkody dokonane przez zwierzęta domowe. Art. 431 § 1 k.c., stanowi, że „Kto chowa zwierzę albo się nim posługuje, obowiązany jest do naprawienia wyrządzonej przez nie szkody niezależnie od tego, czy było pod jego nadzorem, czy też zabłąkało się lub uciekło, chyba że ani on, ani osoba, za którą ponosi odpowiedzialność, nie ponoszą winy”.
  Osoba chowająca zwierzę lub posługująca się nim nie musi być jego właścicielem bądź posiadać do niego jakiekolwiek prawo. Można zatem ponieść odpowiedzialność za zwierzę, które się przybłąkało.”

  Żródło: http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/730448,posiadanie-psa-obowiazki-kary-mandaty.html

  Art.77 kw (kodeks wykroczeń) – kto nie zachowuje zwykłych lub nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu zwierząt podlega karze grzywny do 250 zł, lub karze nagany.

  A komentującym radzę ochłonąć 😉

 9. Bo to zły pies był.

  • Sam jesteś zły ! To ludzie to potwory i szuje bez empatii stwarzające zagrożenie ! Wstydzę się tego i brzydzę że jestem człowiekiem ! Człowiek to ścierwo i koniec kropka. Ludziom zależy tylko na kasie i popularności ! I tak wyginiemy jak tak dalej będziemy zanieczyszczać środowisko i wycinać lasy..

 10. Nie zakrywajcie rejestracji. Czasem bywam w Janowie

Kursy walut

 • USD 4.4827zł -0.63%
 • GBP 5.4185zł -0.57%
 • EUR 4.6835zł -0.1%
 • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi