Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Jacek Bury zapewnia, że zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest odpowiedzialny za takie traktowanie obywateli. Zapowiedziano już kolejny protest

Senator Jacek Bury wyjaśniał dzisiaj szczegóły wczorajszych zdarzeń, jakie miały miejsce podczas protestu przedsiębiorców w Warszawie. Jest też zapowiedź kolejnego, jeszcze liczniejszego protestu, który zaplanowano za tydzień.

84 komentarze

 1. Tak, złodzieje prywaciarze oddawać nasze 400 miliardów, ukradli i narzekają jeszcze że mało ukradli.

  • zgłoś do prokuratury, pan Ziobro tym zarządza, to powinien sprawnie załatwić

 2. polecam piosenkę „kundel bury”

  • Pamiętam z dzieciństwa

   Razem ze mną kundel bury,
   penetruje wszystkie dziury,
   kundel bury, kundel bury, kundel bury,
   fajny pies!

 3. Ale się rozpisaliscie. To tak za darmo czy to artykuł sponsorowany?

 4. niech do pomocy weźmie prawników od swojego łysego kolegi- oni potrafią ciągnąć sprawę przez wiele lat. Jak z Górkami czy z czarnkiem

 5. Płacz płacz dalej Panie Bury, świętoszek się znalazł. Podcinka, gleba, suka, PRAWIDŁOWO!

 6. Jest stan epidemii a nie kęski żywiołowej a więc powinni nie przyjmować mandatow bądz się odwołać. Mandanty nakładane bezprawnie, itd

 7. Ten łysy nie wie że mamy pandemie, i powinien mieć teraz 14 dniową kwarantannę,
  drugi żyd trzaskowski chce zakazać Polskich wiadomości w TVP, chyba tych z PO pogieło

 8. Politycy zapomnieli z czyjej miski żarcie mają.

  • Dokładnie, zapomnieli. Padną przedsiębiorcy, kto będzie płacił podatki i ZUS? A z drugiej strony polityka rozdjanictwa też rozbisurmaniła naród, daj dziecku zabawkę, będzie chciało kolejną, a założę się, że wielu z tych przedsieborców ciągneło kasę z UE. Nie pozostawia więc wątpliwości, że winnym za ten stan rzeczy jest rząd. Inną kwestią jest to, czy jest to celowe działanie, czy też głupota i ślepota rządzących, a może jedno i drugie?

  • może zapoznaj się z faktami…

 9. ale byki ortograficzne walą pisuary Póki przez u, elektorat analfabetów darmozjady za 500 zł . Nic się nie zmieniło czy za POprzedników czy obecne kradną dalej ….

  • To już wiemy po czym poznać zwolennika Jarosława, pisze póki przez u. Wystarczy takiemu powiedzieć, żeby napisał dwie pierwsze zwrotki hymnu Polski. Tyle w temacie, mamy ich jak na dłoni.

   • Akurat zdjęli mi inspirator, stąd ten błąd. Ale w bulu i nadzieji, jeśli nie wyjadę do Japonji to obiecuję poprawę.

 10. nieKrytyKrytyk

  Ludzie jacy wy jesteście głupi to mi się śmiać z was chce, to właśnie Ci przedsiębiorcy z których tak szydzicie, pracują i mają firmy żebyście darmozjady mieli za co 500 zł brać, właśnie tacy jak wy wybierają władze, pewnie wiecie że właśnie ci ludzi których część brała udział w proteście, prawie połowę swoich zarobków oddają na państwo, że rząd śmieje się im w oczy swoimi durnymi tarczami antykryzysowymi z ich własnych pieniędzy, część firm upadnie, nie będzie za co wypłacać darmozjadom pieniędzy to wtedy otworzycie oczy, dyktator robi powoli białoruś z polski, Policjant zapewnia ochronę obywatelowi?? jaką niby z tym że biją tłuką strzelają i mandaty piszą żeby statystyki robić?? naprawdę wam to się tak podoba, wasza trójca kaczyński duda i ziobro zawsze dziewica robią co chcą, wymyślili przepisy narzucili wam je a sami zrobili sobie paragraf że oni nie muszą mieć masek, wybory korespondencyjne?? kpina nie słyszałem żeby wybierać cokolwiek na jawnym głosowaniu. to już jest dyktatura, partii rządzącej, wy się śmiejecie z Korei i Białorusi a już niedługo to samo będzie w waszym państwie prawa.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo