Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Jacek Bury zapewnia, że zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest odpowiedzialny za takie traktowanie obywateli. Zapowiedziano już kolejny protest

Senator Jacek Bury wyjaśniał dzisiaj szczegóły wczorajszych zdarzeń, jakie miały miejsce podczas protestu przedsiębiorców w Warszawie. Jest też zapowiedź kolejnego, jeszcze liczniejszego protestu, który zaplanowano za tydzień.

84 komentarze

 1. Nie znam człowieka, tylko słyszałam kiedyś, że jest taki w polityce. Może i święty nie jest, bo nikt nie jest kto jest u władzy. Aczkolwiek próbował bronić strajkującego, nieodpowiednio potraktowanego przez władzę. Niestety dzisiaj żyjemy w państwie policyjnym (milicyjnym). Służby mają prane mózgi. Rządzący każą karać niewinnych ludzi, którym przysługuje prawo do strajkowania. Facet pokazał dobrą postawę w tym wypadku. Jednak czy to powód do gloryfikowania go? Nie wiem….

  • „Służby mają prane mózgi.”

   I brak szacunku do obywateli. Jak walczyli o podwyżki to byli mili i prawie za wszystko można było dostać pouczenie. A teraz? Mandat, nie można dać pouczenia. I jak widać po interwencjach w czasie epidemii wielu marzy o pałowaniu obywateli jak za PRL.

 2. Gdzie maseczka Panie Bury ?. Byłeś Pan na proteście w stolicy, miałeś Pan styczność z wieloma ludźmi powinieneś Pan trafić na kwarantanne i dostać mandat za narażenie innych na zakażenie.

 3. Panie Bury weź się pan za porządki we własnej formie bo atmosfera zrobiła się taka że ludzie z kilkunastoletnim stażem z niej uciekają bo już nie da się wytrzymać. Do polityki się pan nie pchaj bo jeszcze sporo brakuje

  • poujśtampolazł

   Właśnie! Sanepid powinien sie tym zainteresować, Jeździ taki kuźwa do stol(n)icy i przywozi chol..ra wie co w dobie epidemii. Choćby w słusznej sprawie ale nie popieram takiego zachowania.

 4. Panie Jacku po co panu to potrzebne?? Mało? Sławy?kryzys wieku średniego??

 5. Takiemu zawsze mało