Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Jacek Bury zapewnia, że zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest odpowiedzialny za takie traktowanie obywateli. Zapowiedziano już kolejny protest

Senator Jacek Bury wyjaśniał dzisiaj szczegóły wczorajszych zdarzeń, jakie miały miejsce podczas protestu przedsiębiorców w Warszawie. Jest też zapowiedź kolejnego, jeszcze liczniejszego protestu, który zaplanowano za tydzień.

84 komentarze

 1. Jako przedsiębiorca protestuję przeciwko takim protestom. Nie czuję się oszukana bo nie korzystam z tarczy. Przedsiębiorcy, którzy bez potrzeby korzystają z dostępnej pomocy finansowej powinni się wstydzić

 2. Od kiedy wszedł do polityki dla mnie jest nikim. Śmieci sa9 warte wiecej.

 3. Nie oglądaj TVN wszystko inne – ale ta telewizja robi Ci wióry w mózgu.

 4. TVN ma świetnie dopracowane techniki pseudomanipulacji płatów mózgowych.

 5. No właśnie zastanawiające i zatrważające jest rozszerzenie fanatyzmu pisowskich troli… ja się to czyta, to człowieka nachodzi mysl skąd taka agresja u fanatyków partii rządzącej..? My się nie upieramy, że PO już prawie nie ma – niech nie będzie, żaden problem. Za to obawiam się, że zaczniecie skakać z mostu, wieszać się jak PiS się skończy… Tu już nie chodzi o walkę PO-PiS… Tu chodzi o jakąkolwiek godność naszego narodu.

  • Obce państwa przez lata za pomocą naszych pseudo rodaków (tz. judaszów) wycierały sobie buty naszą narodową flagą, a ty piszesz o godności? Ludzie nie są ślepi i krzywdy im wyrządzone pamiętają.

  • Niestety po komentarzach widać ze nie jest takie oczywiste dla wielu „inteligentów”

 6. Jednak elektorat u-becji na lubelszczyżnie jest duży a i POżytecznych idiotów ci nie brakuje Kto to wybiera takich Palikotow Burych itp typów

 7. bury w policyjnej suce = burasuka

 8. co tu ustalać, to ten pan z nowogrodzkiej taki metr dziesięć w kapeluszu

 9. A ja mam pytanie z innej beczki. Dzwoni Babcia która ogląda tylko TVP 1 i mówi że wszyscy dostali zapomogi, że wszyscy dostają jak leci. Z moich znajomych nikt nie dostał. Czy tak jest i u was?

 10. Bardzo dobrze. Nie ma świętych krów. On myśli, że będzie tak jak było – jemu wszystko wolno bo z PO, a reszta narodu pod butem. Niedoczekanie!

Z kraju