Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Jabłonna Druga: Skutki jazdy po pijanemu. Wjechał w audi i dachował w rowie

Mając blisko 3 promile wyjechał na drogę wojewódzką. W takim stanie jego podróż zakończyła się dość szybko. Dachował i trafił do szpitala.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 15:30 w miejscowości Jabłonna Druga. Na drodze wojewódzkiej nr 835 dachował samochód osobowy. Wcześniej zderzył się z drugim autem. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący oplem mężczyzna jechał w kierunku Biłgoraja. W pewnym momencie uderzył w tył poruszające się przed nim audi. W wyniku tego stracił kontrolę nad pojazdem, opel zjechał na pobocze i dachował zatrzymując się w przydrożnym rowie.

Kierowca opla był tak pijany, że miał trudności z utrzymaniem się na nogach. Badanie alkomatem wykazało, że ok. 50-letni mężczyzna miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Został przetransportowany do szpitala.

Jabłonna Druga: Skutki jazdy po pijanemu. Wjechał w audi i dachował w rowie
Jabłonna Druga: Skutki jazdy po pijanemu. Wjechał w audi i dachował w rowie
Jabłonna Druga: Skutki jazdy po pijanemu. Wjechał w audi i dachował w rowie
Jabłonna Druga: Skutki jazdy po pijanemu. Wjechał w audi i dachował w rowie

(fot. lublin112)
2016-07-05 18:03:17

18 komentarzy

 1. Szkoda to nie on to alkohol.Alkoholizm jest taką samą chorobą jak kaszel itd.szkoda że tak mało osób o tym wie.

  • Powiedz to rodzicom dzieci chorych na nowotwory, i inne choroby które powodują trwałe kalectwo czy śmierć. Typowy bełkot powtarzany przez ludzi bezradnych wobec alkoholikom. To jedyny kraj w Europie gdzie alkoholicy menele żyją jak w raju,

   • No nie do końca bo u nas nie dostają tak dużego zasiłku który pozwala żyć i spokojnie i kupować alkohol.

  • kaszel to nie choroba geniuszu…

  • Choroba? Szkoda że tak mało śmiertelna! Leki za darmo,a dla dzieci śmiertelnie chorych trzeba często płacić bajońskie kwoty.

 2. Zjadł koszyk papierówek i popił wodą ze studni-stąd panie władzo te 3 promile!!!!.
  Ale to swój miejscowy chłop i basta !!!!.

 3. To tłumaczenie każdego alkoholika i bezradność państwa wobec tych szumowin. Rządzącym brakuje jaj by zrobić z tym porządek. A szmaciaze po pijaku rujnują państwo, doprowadzają do tragedii wielu rodzin, zyja jak pasożyty które czerpią zasiłki zapomogi i inne świadczenia sponsorowane przez obywateli. I mają daleko w d…ie prawo bo z góry wiedza że, państwo im nic nie zrobi.

 4. Ot i tyle wiecie o chorobie alkoholowej.Smutne

 5. Powinien za całą akcję zapłacić z własnej kieszeni.

 6. Takiego żula powinno się obciążyć kosztami całej akcji ratowniczej, żeby się degenerat nie wypłacił do końca swojej zachlanej wegetacji. Najgorsze jest to, że jeszcze zajmie komuś potrzebującemu ciepłe łóżeczko w szpitalu na koszt podatnika, a powinno się w takich przypakach jak ten, linczować ochlejtusów i zostawiać w rowie niech dogorywają.

 7. To nie prawda że ledwo trzymał się na nogach ja byłem koło niego i normalnie chodził jeszcze sam wszedł do rowu i wyjmował dokumenty z samochodu

 8. Zakupie koła od tego opla 667016176

 9. baran sie w koncu dojezdził dawno powinien prawko stracić cymbał