690 680 960

IV Marsz Równości przejdzie ulicami Lublina pod hasłem „Dumne z bycia sobą”

Organizatorzy IV Marszu Równości podali datę i hasło lubelskiego wydarzenia. Jak zapowiadają, będzie to jedyny w swoim rodzaju neon pride, czyli wydarzenie tak bardzo fluorescencyjne i tęczowe jak to tylko możliwe.

91 komentarzy

 1. Gdzie są rodzice tego czegoś?

 2. Zemsta mechanika

  “Żyjemy w smutnej epoce, w której łatwiej jest rozbić atom niż uprzedzenie.” Albert Einstein

  • Einstein powiedział to do czegoś kompletnie innego. Nie rób z nich i z siebie takiej ofiary bo z uprzedzeniami to ma niewiele wspólnego. Tu po prostu wchodzi w grę wymuszanie na społeczeństwie akceptacji zboczeń i innych nienaturalnych zachowań.

   • Zemsta mechanika

    Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

    – Albert Einstein
    A kto mi zabroni cytować Einsteina?

   • Zemsta mechanika

    A osobiście jestem przeciw.

 3. Ci, którzy w swoim mniemaniu mają mniej niż reszta, chcą mieć teraz z nawiązką, więcej niż reszta. Tu nigdy nie będzie równości, bo sami dążą do nierównowagi w drugą stronę. Na wszystko im teraz pozwalać…
  Powinni nazwę zmienić.

 4. Nie rozumiem idei tego wydarzenia. Mnie nie interesuje kim tam się czują i z kim tam zyją. Nich to sobie zachowają dla siebie. Mało kogo to interesuje co tam sobie w domach wyczyniają…trochę to dla mnie dziwne obwieszczanie na siłę wszystkim o swoich upodobaniach i prywatnych sprawach.

 5. 90 % będą ci co na marszu kodu

 6. Nieuleczalni chorzy ludzie

 7. O masakraaa… znowu ten burdel na kółkach.

 8. O masakraaa… znowu ten burdel na kółkach. Cyrkowcy do cyrku, a nie na ulice.

 9. Będą HIVa roznosić zboczeńcy i całować się w tyłki. Machać falusami wesoło w rytmie bębenków.Same brzydkie niewydymki co by ich nikt po pijaku kijem nie dotknął. Do lasu z tą chołotą.

 10. To znaczy nie przeszkadza mi to, a na lesbijki to wręcz chętnie spoglądam. Teraz jestem helikopterem, ale tego dnia będę identyfikować się jako dziewucha, zaprosicie do trójkąta?

Kursy walut

 • USD 4.3269zł -0.22%
 • GBP 5.302zł -0.63%
 • EUR 4.6069zł -0.31%
 • CHF 4.7752zł -0.12%

Polub nas