690 680 960

Grupa ponad 200 cudzoziemców forsowała granicę. Trzy osoby odpowiedzą za pomocnictwo

W środę na granicy polsko-białoruskiej doszło do kolejnych prób jej nielegalnego przekraczania. Ponownie duża grupa cudzoziemców próbowała siłowo wedrzeć się do naszego kraju.

Wczoraj na granicy polsko-białoruskie było 375 prób jej nielegalnego przekroczenia. Wobec 56 cudzoziemców funkcjonariusze Straży Granicznej wydali postanowienia o opuszczeniu Polski. Zatrzymano 2 nielegalnych imigrantów – ob. Iraku. Na odcinku ochranianym przez PSG w Czeremsze grupa ponad 200 osób siłowo forsowała granicę.

Wczoraj policjanci zatrzymali 3 osoby w związku z pomocnictwem przy nielegalnym przekraczaniu granicy. Zatrzymani w Sejnach, Jelonce i Bielsku Podlaskim kurierzy, to dwaj obywatele Ukrainy i obywatel Szwecji. Chcieli przewieźć 14 osób. Wkrótce zatrzymani staną przed sądem.

W nocy policyjnych specjaliści z Komendy Stołecznej Policji pełniący służbę na granicy udzielali również pomocy medycznej migrantom.

(fot. SG, Policja)

5 komentarzy

 1. Apostazy Pierdółko Pierwszy (i ostatni)

  Być może wczoraj, przedwczoraj rzucał kamieniami w polskich żołnierzy, walił na oślep gałęziami…
  Że też taki nie boi się wystawić łapy do zastrzyku…

 2. kotasińska niech jedzie na białoruś i im tam „pomaga”

 3. podłączyć ten płot pod prąd

 4. Fajnie to wygląda. Tu kamizelka wypchana magazynkami, a tu kroplóweczka się toczy.

 5. A lewaki dalej chcą ich wpuszczać. i dalej twierdzą ze tylko oni im pomagają… Każdy funkcjonariusz zanim zrobi coś innego, procedury, najpierw pomaga co widać na załączonym obrazku. Dość kłamstwom lewackim.

Kursy walut

 • USD 4.1903zł -1.17%
 • GBP 5.2543zł -0.31%
 • EUR 4.5148zł -0.36%
 • CHF 4.6332zł -0.52%

Polub nas