690 680 960

Groźny wypadek pomiędzy Krasnymstawem a Zamościem. Cztery osoby są ranne, droga zablokowana (zdjęcia)

Przez kilka godzin może być zablokowana droga krajowa nr 17 pomiędzy Zamościem a Krasnymstawem. Doszło tam bowiem do groźnego wypadku. Trwa wyznaczanie objazdów.

Dobiegają końca działania służb ratunkowych na miejscu wypadku, jaki miał miejsce przed godziną 14 w miejscowości Podkrasne w gminie Stary Zamość. Jak już informowaliśmy, na drodze krajowej nr 17, na odcinku pomiędzy Krasnymstawem a Zamościem, doszło do zderzenia pojazdów.

Jak nas poinformowała st.asp. Dorota Krukowska-Bubiło z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów, jednego osobowego i jednego typu bus. W wyniku wypadku cztery osoby zostały ranne i przetransportowano je do szpitala.

Na miejscu, oprócz strażaków, ratowników medycznych i policjantów, interweniował również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Obecnie policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności a przede wszystkim przyczyn zdarzenia.

Ruch na drodze krajowej został tam całkowicie wstrzymany. Trwa wyznaczanie objazdów.

(fot. OSP KSRG Izbica, nadesłane – Grzegorz)

9 komentarzy

 1. W nocy, przy minusowych temperaturach, powinno się ustawiać armatki śnieżne, żeby sypały śnieg na drogi. Było by bezpieczniej.

 2. Dobrze, że na tym odcinku nie ma: fotoradaru, OPP, przejścia dla pieszych, przejazdu kolejowego, a ludzie nie dokarmiają ptaków w żółtych karmnikach, bo byśmy słyszeli teorie, że przyczyną wypadku było któreś z wymienionych.

 3. obecna kupa złomu, coś wyprzedzała … może łosia albo jelenia ?

 4. Któryś „biedaczek ” bardzo się pewnie śpieszył ,za nic mając bezpieczeństwo innych na drodze …zawsze życze takim solidnych drzew i głębokich rowów …neistety czasem zamiast tego trafiają na normalnie jadacych nieszczęśników ,którzy chccą żyć i jezdzą normalnie

 5. 4 osoby na pokladzie, skoda pewnie z wywalonymi amortyzatorami i wielkiej predkosci tu nie trzeba by tanczyc na drodze

 6. Stawiam że czerwone coś wyjechało z prawej

  • na innej stronce jest napisane że audi skręcało w lewo i czekało aż dostawczak przejedzie w tym czasie skoda poźno zobaczyła manewr i prawą stroną omijała audi i złapała pobocze no i poszła na drugi pas prosto na dostawczaka

 7. Czy wiadomo co z ludźmi? Żyją?

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin