690 680 960

Groźny wypadek w Lublinie. Strażacy musieli ciąć auto, żeby uwolnić kierowcę

Duże utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na lubelskim Wrotkowie. W wyniku wypadku ul. Wrotkowska została zablokowana w obu kierunkach. Trzeba korzystać z objazdów.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 18 na ul. Wrotkowskiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Inżynierską zderzyły się dwa samochody osobowe: renault i volvo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący renaultem mężczyzna wyjeżdżał z ul. Inżynierskiej. Wykonując manewr skrętu w lewo, w kierunku ul. Diamentowej, wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym w stronę Nowego Światu volvo.

W wyniku zderzenia pojazdów, wytrącone z toru jazdy auto uderzyło jeszcze w metalowy słup latarni. Kierowca renaulta został uwieziony we wraku pojazdu. Aby go ewakuować strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu ratownictwa drogowego.

W zdarzeniu zostały poszkodowane trzy osoby. Na miejscu wciąż trwa akcja ratunkowa. Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku. Występują duże utrudnienia w ruchu. Ul. Wrotkowska została całkowicie zablokowana w obu kierunkach. Pojazdy kierowane są na objazdy.

 

62

63

64

66

(fot. wideo – lublin112)
2018-02-20 18:40:42

36 komentarzy

 1. OD WIELU LAT SKRZYŻOWANIA WROTKOWSKA -DIAMENTOWA, KROCHMALNA – DIAMENTOWA, TO NAJBARDZIEJ KOLIZYJNE MIEJSCA W LUBLINIE. PRZYGŁUPY TYPU KIELISZEK POTRAFIĄ POWIEDZIEĆ, ŻE OBA SKRZYŻOWANIA SĄ SUPER TYLKO LUBELSCY KIEROWCY DO D>>>> . ZAMIAST MARNOWAĆ PUBLICZNE PIENIĄDZE WYSTARCZY ZA KILKANAŚCIE TYSIĘCY POSTAWIĆ ZNAKI RUCH OKRĘŻNY. SWOIM KOLESIOM DEWELOPEROM NA DRODZE M.MAJDANKA ŻUK BUDUJE ZA MIEJSKIE PIENIĄDZE SKRZYŻOWANIA Z SYGNALIZACJĄ ŚWIETLNĄ CO 100 M , ZA PIENIĄDZE LUBLINIAN, ZA WIELE MILIONÓW WYBUDOWAŁ NIKOMU NIEPOTRZEBNE POŁĄCZENIE GARBARSKIEJ Z DROGĄ M.MAJDANKA – KOLESIE DEWELOPERZY NALEGALI – PANIE ŻUK ZA TO MARNOWANIE I SPRZENIEWIERZANIE PUBLICZNYCH PIENIĘDZY PROPONUJĘ >>APARTAMENT<< NA POŁUDNIOWEJ, ZAMIAST GABINETU W RATUSZU.

 2. Master of disaster

  Ciekawe, że jesli w kolizji brało udział auto marki BMW to zaznaczone jest to wyraźnie w tytule artykułu. A inne to są „auta”…
  Później domorośli statystycy piszą: znowu bmw…
  Kolejna ciekawostka dot. Trolla nazywajacego siebie bimmerem – nie odzywa się, a pod każdym artykułem wywolywany jest do tablicy. To sie nazywa skuteczne trollowanie. Moze ktos prace magisterską pisze i zbiera materiały a wy dajecie sie wkręcać .
  No i złamałem swoją żelazną zasadę nie komentowania w sieci. ..

 3. Nawet nie wiesz 123 jak ja się z Tobą zgadzam. Wszystko co napisałeś jest prawdą. Co do słowa

 4. PEWNIE SLONKO GO RAZILO I NIE WIDZIAL

 5. I ROCZNE VOLVO STALO SIE ZLOMEM 🙂 CZY WARTO MIEC ROCZNE AUTA….

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas