Groźny wypadek koło Bychawy. Sześć osób jest rannych, w tym dzieci (zdjęcia, wideo)

Po wypadku całkowicie zablokowana jest droga z Bychawy do Piotrkowa. Na miejscu pracują policjanci. Wyznaczone zostały objazdy.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 14:10 w miejscowości Zadębie koło Bychawy. Na drodze wojewódzkiej nr 836 Bychawa – Piotrków zderzyły się trzy samochody osobowe: volkswagen, renault i fiat. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Bychawy i Piotrkowa, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak wstępnie ustalono, kierujący volkswagenem starszy mężczyzna jechał w kierunku Piotrkowa. Nie zachował należytej ostrożności i z impetem uderzył w tył poruszającego się przed nim renaulta, którego kierująca oczekiwała na możliwość skrętu w lewo, na posesję. Siła uderzenia sprawiła, że renault został wypchnięty na przeciwległy pas ruchu, wprost pod nadjeżdżającego z naprzeciwka fiata. W wyniku tego doszło do czołowego zderzenia obu pojazdów.

W wypadku poszkodowanych zostało sześć osób, w tym dwoje dzieci w wieku 3 i 5 lat. Wszystkich przetransportowano do szpitali. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga w obu kierunkach jest całkowicie zablokowana. Pojazdy kierowane są objazdem. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

 

 

(fot, wideo – lublin112.pl, OSP Piotrków, nadesłane – Dariusz)

Zobacz również

26 komentarzy

  1. Ta teoria że skreconymi kołami sprawdza się tylko i wyłącznie przy uderzeniu dokładnie w sam środek tyłu pojazdu. A co jeśli ten jadący z tyłu, choćby lekko, próbując się ratować zboczy w prawo? Wtedy koła na wprost nie pomogą. Trudno tu mówić o winie kierującej….

    • ja dostałem z tyłu z lewej i pojechałem do przodu, więc działa nawet przy strzale nie w sam środek

  2. Piszecie bzdury Ale nikt nie napisał że najbardziej szkoda dzieci

  3. Tych z punto główka boli.

  4. Ranni , kłopoty i 2 auta do kasacji przez starego slepego , wiejskiego dziada. Prawko zabrane ?

  5. mam 59 lat i… w tenisa stolowego z mlodymi to ja jestem d. szybszy i narzucam tempo i… szkoda gadac z ich refleksem prawo jazdy od 40 lat -dzieki Bogu ani razu nie miałem wypadku wiec pisanie o refleksie jest ? ale zgadzam sie nie wszyscy powinni dojeżdżać auta i to w roznym wieku -jak ktos nie ma iskry Bożej do jeżdzenia to jest potencjalnym sprawcą!

  6. Wina starszego pana, choc niejasny jest dla mnie opis ze kierujaca poruszała sie i oczekieala na skret. Inna kwestia to taka ze duza czesc kierowcow nie sygnalizuje odpowiednio wcześniej zamiaru skretu czy zwolnienia (zwalnia nagle) co zwiększa ryzyko ze kierowca z tylu ‚sie zagapi’ .

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Muzyczny koniec tygodnia z Chatką Żaka
Lubelski Marsz Rotmistrza Pileckiego
Spacer z przyrodnikiem nad Zalewem Zemborzyckim
Głos młodego pokolenia dziś, to głos jutra Europy. Debata „Przyszłość Europy”
Perła Students’ Stage #PomagamyUkrainie