690 680 960

Groził, że maczetą zabije swoją rodzinę

Kraśniccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który groził pozbawieniem życia i zdrowia swoim najbliższym. 57-latek w momencie zatrzymania był nietrzeźwy, miał w organizmie niemal 2 promile alkoholu.

We wtorek około godziny 16:00 policjanci z Kraśnika otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że mieszkaniec gminy Szastarka idzie pozbawić życia swoją rodzinę przy użyciu maczety. Mężczyzna w rozmowie z pracownikiem Centrum Powiadamiania Ratunkowego był wulgarny i agresywny.

Z obawy na zagrożenie dla postronnych osób funkcjonariusze jak najszybciej dojechali w potencjalne miejsce, gdzie mógł się znajdować mężczyzna, jednak nie było go w okolicy. Patrol dokonał penetracji terenu, w pewnym momencie natrafiając na mężczyznę, który po wylegitymowaniu okazał się zgłaszającym.

57-latek miał przy sobie niebezpieczne przedmioty, scyzoryk i nóż. Mężczyzna powiedział policjantom, że przy użyciu maczety którą posiada, zabije swoją rodzinę. W związku z tym patrol udał się w miejsce gdzie mężczyzna ostatnio nocował, tam ujawnili wspomnianą maczetę. Mundurowi zatrzymali mężczyzna. Po badaniu alkomatem okazało się, że miał on w organizmie niemal 2 promile alkoholu.

Wczoraj 57-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Kraśniku gdzie usłyszał zarzuty będące konsekwencją jego zachowania, zaś niebezpieczne przedmioty zostały zabezpieczone przez policjantów do tej sprawy.

(fot. Policja Kraśnik)

7 komentarzy

  1. I cyk załatwił sobie ferie zimowe w ośrodku z wyżywieniem i całodobowa obsługa. Problem jk przetrwać zimę z głowy.

  2. W kaśniku ?? TO pewnie POlak i katolik !! Zapewne w niedziele siedział w pierwszym rzędzie.

  3. A potem poszedł spać bo mu sie pinceta plus skonczylo

  4. i to jest prawdziwap olska karolicka rodzina! tak trzymać

  5. Kraśnik, pewnie 5G mu rozum odebrało.

  6. Zabrali człowiekowi NIEBEZPIECZNY nóż kuchenny. To powinni zamknąć wszystkie gospodynie domowe, które mają pełno takich przedmiotów w kuchni. No i oczywiście wszystkie sklepy AGD.

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie