Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Groził policjantowi zabójstwem przy pomocy sierpa (zdjęcia)

Policjanci z Bełżyc zatrzymali 43-latka, który za pomocą sierpa próbował ich zaatakować. Mężczyzna został szybko obezwładniony i trafił do policyjnej celi. Sprawca odpowie za czynną napaść i kierowanie gróźb karalnych wobec funkcjonariuszy.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek na jednej z posesji na terenie gminy Urzędów. Policjanci z Bełżyc udali się tam w celu ustalenia szczegółów prowadzonego postępowania.

Kiedy znajdujący się tam mężczyzna zorientował się, że ma do czynienia z policjantami, stał się agresywny. Zaczął wykrzykiwać wulgaryzmy, a następnie wyszedł z budynku z siekierą, którą zamachnął się na funkcjonariuszy. Przy tym cały czas kierował groźby pozbawienia życia. Następnie na chwilę wrócił do mieszkania, po czym ponownie podjął próbę ataku. Tym razem z sierpem w ręku.

Na miejsce został wezwany kolejny patrol i mężczyzna został obezwładniony. Na szczęście żaden z policjantów nie ucierpiał w zdarzeniu. Jak się okazało zatrzymany 43-latek był pijany. Został on przewieziony do policyjnej celi.

Sprawca odpowie za czynną napaść i kierowanie gróźb karalnych wobec policjantów. Dzisiaj zostanie doprowadzony przez mundurowych do prokuratury. Policjanci wnioskują o wystąpienie do sądu o zastosowanie tymczasowego aresztu. Mężczyźnie może grozić do 10 lat więzienia.

Groził policjantowi zabójstwem przy pomocy sierpa (zdjęcia)

(fot. Policja Bełżyce)

27 komentarzy

 1. Jak sierp to już wiadomo skąd pochodzi gagatek

 2. Prawdziwy wieśniak zabuźniok rasowy.Suweren.

 3. Rycho w gumiakach

  Do domu go odwiozą jeszcze dziś. Gość ma bałagan w głowie i papiery odpowiednie

 4. On się tylko bronił skąd mógł wiedzieć że to nie przebierańcy.

 5. Dziadek ze "slamsowa"

  Sprawca odpowie za kierowanie gróźb karalnych wobec funkcjonariuszy – To co on nie wiedział, że w demokratycznym (podobnież) Państwie, nawet marzyć trzeba w myślach ?

 6. Siekierson to jest?

 7. Jak czytam te policyjne zdarzenia to oceniam że połowa z nich wywołana jest niezaradnością służb mundurowych , prowokacyjnym nastawieniem, działaniem na „hura” bez przygotowalnia się i bez rozeznania .Wyrazżnie widać braki w wyszkoleniu dzisiejszej prewencji .

Z kraju