Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Poszukiwany fiat odnaleziony w Hrebennem. Miał ślady ingerencji w numer VIN

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali poszukiwany w Polsce samochód dostawczy marki Fiat Ducato o szacunkowej wartości 100 tys. zł.

W minioną niedzielę na drogowym przejściu granicznym w Hrebennem, na kierunku wyjazdowym z Polski, samochodem dostawczym marki Fiat Ducato, próbował przekroczyć granicę 48-letni obywatel Polski.

Podczas prowadzonej kontroli granicznej, funkcjonariusze Straży Granicznej, ujawnili w pojeździe ślady ingerencji w pole numeryczne VIN. Podczas dalszych sprawdzeń tego pojazdu, okazało się również, iż jest on poszukiwany jako utracony na terytorium Polski.

Mężczyźnie przerwano podróż, zaś sam pojazd zabezpieczono. W sprawie zostało wszczęte postepowanie przygotowawcze. Dalsze czynności dotyczące tego zdarzenia prowadzą już funkcjonariusze policji z Tomaszowa Lubelskiego.

Od początku bieżącego roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, pełniący służbę w drogowych przejściach granicznych, odzyskali poszukiwane pojazdy o wartości ponad 1 mln zł.

(fot. NOSG)

Jeden komentarz

  1. … bus tanio kupiony w radomiu ?