Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Globalna awaria Facebooka. Problemy są też z Messengerem i Instagramem

Użytkownicy Facebooka z całego świata sygnalizują problemy z Facebookiem, Messengerem i Instagramem. Platforma potwierdza, że ma awarię.

Od kilku godzin internauci mają problemy z z korzystaniem z Facebooka. To samo dotyczy jego usług. Użytkownicy Messengera i Instagrama m.in. nie mogą się zalogować lub też wysyłać wiadomości. Również osoby korzystające z WhatsApp-a wskazują na brak możliwości przesyłania treści.

Jak wskazuje serwis Downdetector, który gromadzi wysyłane przez internautów informacje o problemach, pierwsze doniesienia o awarii pojawiły się około godz. 17.44. Co ważne, sygnały napływają nie tylko z Polski, lecz również z wielu innych krajów Europy, a także m.in. z USA, z Egiptu, Indonezji, Malezji czy też z Boliwii.

Facebook potwierdza, że ma problemy techniczne. Przedstawiciele platformy opublikowali na Twitterze komunikat o treści: „Zdajemy sobie sprawę, że niektóre osoby mają problemy z dostępem do aplikacji. Pracujemy nad jak najszybszym przywróceniem normalności i przepraszamy za wszelkie niedogodności”

(fot. pixabay/zdjęcie ilustracyjne)

51 komentarzy

 1. Uprzejmie zawiadamiam, że mija 2 miesiące, jak sam, z własnej nieprzymuszonej demokracją woli zamknąłem swoje konto na fejsie i.. żyję.
  Świat się nie tylko nie zawalił, ale nawet nie drgnął…

  • No to po co było zamykać skoro nawet nie drgnął. Jakbyś po tej operacji drgnął z miejsca to można by rozważać nad sensem zamykania konta

 2. Spokojnie… oczyszczą z antyszczepionkowych postów etc.. i znowu będzie wszystko śmigało. Prawdopodobnie narozrabiał minister od starozakonnych bredzc na FB, że szczypawki są bezpieczne i skuteczne. Teraz trzeba wyczyścić co nie co..

 3. Nie się nie stanie jak kilka godzin nie będą korzystać!!!

  • Apostazy Pierdółko Pierwszy (i ostatni)

   Kilka godzin byś pewnie wytrzymał, ale jakbyś fejsa z tydzień nie miał, to chyba zacząłbyś chodzić do kościoła i modlić się o deszcz… albo co… 😆 😆 😆

 4. Kiedy ponownie zamkną facebook?

 5. A kogo to k…a obchodzi !

 6. a co to jest ten facebuk, to nowy gatunek drzewa??

 7. I gdzie się teraz Grażyna pochwali nowymi tipsami

Z kraju

Polityka i społeczeństwo