690 680 960

Głębokie: Sprawca wypadku w areszcie. Najprawdopodobniej był pijany

Jak już wczoraj informowaliśmy, wczoraj wieczorem w miejscowości Głębokie miał miejsce poważny wypadek. jedna osoba walczy o życie.

Do wypadku doszło w piątek przed godziną 18 w miejscowości Głębokie w gminie Cyców. Poruszający się drogą wojewódzką nr 823 kierowca volkswagena golfa, z impetem uderzył w tył poruszającej się w tym samym kierunku furmanki. Następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w nadjeżdżającego z przeciwnej strony mercedesa, który w następstwie tego wpadł do przydrożnego rowu.

Do szpitala przetransportowano 56 – letniego mieszkańca gm. Cyców, który to powoził zaprzęgiem oraz pasażerkę mercedesa. O ile kobieta po badaniach została zwolniona do domu, gdyż lekarze nie stwierdzili u niej poważniejszych obrażeń ciała, to mężczyzna znajduje się w stanie ciężkim.

Jak informowali ans czytelnicy, sprawca zdarzenia usiłował uciekać z miejsca wypadku. Co więcej miał być pijany. Informację potwierdzają policjanci. Mieszkaniec jednej z pobliskich miejscowości odmówił poddania się badaniu alkomatem. Dlatego też została od niego pobrana krew do badań. Ponieważ wyczuwalna była u 37-latka woń alkoholu, trafił on do policyjnego aresztu.


Wyświetl większą mapę


(fot. nadesłane – Monika – DZIĘKUJEMY!)
2015-09-19 15:58:08

54 komentarze

 1. [] – szykuj się do pierdla.

  • zastanów się….. nie pluj jadem…i daj swoje nazwisko bez dwóch liter…. no chyba że jesteś kryształowo czysty…. zawsze dobrze wszystko robisz. Bliska

 2. Oby dostał pełne 12 lat !!! Poszkodowany zmarł w szpitalu. [i] Wyrazy współczucia dla rodziny.

 3. 12 lat dla takiego [] to za mało powinien dostać 25
  zmarły gość niczego nie winny w tak pięknym wieku osierocił 4- kę dzieci
  i miał wspaniałą dużą rodzinę .
  powinien [] zgnić w więzieniu.

 4. Nie sądź, bo sam możesz być osądzony !!! Nie życz nikomu co Tobie niemiłe !!!
  To tragedia dwóch rodzin… Trochę zrozumienia…

 5. Ładny wynik pan M uzyskal 2 promile z kawałkiem, alkocholiku przez Ciebie człowiek zginą

 6. nie powinniście tak pisać… to jest tragedia…. koszmar… nigdy nikomu ne życzę aby znalazł się w podobnej sytuacji…20 sek…. które zmienia całe życie…. nie popieram alkoholików …. ba zabiłabym z zimną krwią…ale czy on faktyczne jeździł na bani… czemu piszecie nazwisko??? czemu wasz nick to znajomi. ??? skoro rzucacie jego nazwisko może swoje ujawnicie????????? Bliska….

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas