690 680 960

Załucze: Opel zderzył się z peugeotem, fiat wpadł do rowu

Dzisiaj przed południem w Załuczu na trasie z Lublina do Kraśnika miał miejsce wypadek. Nie ma już utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 9 w miejscowości Załucze w gminie Niedrzwica Duża. Służby ratunkowe zostały powiadomione o zderzeniu trzech pojazdów. na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Jak się okazało, kierujący oplem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym krajową 19 peugeocie. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Po chwili jadący drogą krajową kierowca fiata, by nie uderzyć w rozbite auta, zjechał na pobocze a następnie auto wpadło do przydrożnego rowu.

Kierowca opla został przetransportowany do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wszyscy uczestniczy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz dokładne okoliczności wypadku.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2015-09-19 13:28:15

3 komentarze

  1. JEŻELI OPIS ZDARZENIA JEST WŁAŚCIWY, TO KIEROWCA FIATA DOZGONNIE POWINIEN MIEĆ SĄDOWY NAKAZ NAKLEJANIA ZIELONEGO LISTKA

    • nie jest właściwy, kierowca fiata został zepchnięty do rowu przez opla, który był pchany przez peugeota, nie wiem skad redakcja ma takie informacje -,-

  2. Ponieważ praktycznie przy każdej kolizji oraz wypadku pisze się, że na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja, nieśmiało proponuję używanie któtszego określenia; „pełny (lub niepełny) zestaw służb ratunkowych”. :).

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas