690 680 960

Gdyby tam było drzewo, zdarzenie drogowe mogło zakończyć się tragicznie

Wczoraj w Kosutach auto osobowe uderzyło w ogrodzenie posesji i zatrzymało się na pniu po ściętym drzewie. Kierowca oraz pasażer trafili do szpitala, doznali jednak niegroźnych obrażeń.

W sobotę przed godziną 22 w miejscowości Kosuty w powiecie łukowskim doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Pojazd osobowy marki Peugeot uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie zatrzymał się na pniu po ściętym drzewie.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący samochodem marki Peugeot 19-latek z gminy Stanin jechał za szybko i nie opanował samochodu na zakręcie, w efekcie czego zjechał z jezdni. Auto uderzyło w metalowe ogrodzenie, niszcząc jego dwa przęsła, a następnie zatrzymało się na pniu po ściętym drzewie.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja. Do szpitala trafił kierowca pojazdu oraz 16-letni pasażer. Na szczęście okazało się, że urazy jakich doznali są niegroźne, po udzieleniu pomocy medycznej zostali zwolnieni. Pozostali trzej pasażerowie osobówki nie doznali żadnych obrażeń ciała.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Mundurowi ustalili, że młody mężczyzna otrzymał prawo jazdy kilkanaście miesięcy temu.

2018-09-02 11:28:50
(fot. Policja Łuków)

17 komentarzy

 1. Komu przeszkadzało to drzewo ? Gdyby dalej sobie rosło to byłoby jednego pirata drogowego mniej

 2. Nie można pisać ze jechał za szybko jeśli nie uchwycił go radar …….a jechał miszcz kierownicy …długoletni po prostu tak wyszło a nie inaczej..

 3. Wielka szkoda,że nie było właśnie tam drzewa.

 4. A gdyby tu staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu jeszcze nie było, a dzisiaj już by był, to wtedy wy byście tę staruszkę przejechali, a to być może wasza matka!

 5. nie mam litosci dla idiotów drogowych

  oszukał przeznaczenie …jednak szkoda ze nie bylo tam drzewa …pozostaje mieć nadzieję ze następnym razem przeznaczenia nie oszuka

 6. „Gdyby mama miała fiu… to by była ojcem ” Plamy na słońcu – Kazik na żywo

 7. Wszystkim załamującym ręce, że drzewa tam nie było życzę, by w niedalekiej przyszłości poczuli na własnej skórze, jak to jest, kiedy drzewo nie zostało ścięte…
  Kierującemu 19-latkowi zdrowia i rozwagi życzę. Mam nadzieję, że wyciągniesz wnioski.

 8. QWERTY przestań pier…dolić i współczuć „biedakowi” ,bo tacy durnie powodują tylko śmierć i kalectwo na drogach…im ich wiecej się wybije ,tym lepiej dla wszystkich normalnych którzy wyjezdzajac na drogi chcą bezpiecznie dotrzeć do celu ,a nie zginać w wypadku spowodowanym przez niewyzytego bezmyślnego gówniarza

  • Zacytuję. „…im ich wiecej się wybije ,tym lepiej dla wszystkich normalnych…” Czym się różnisz od hitlerowca? Skąd masz prawo nazywać się „normalnym”?

   • Normalny – czyli „przestrzegający norm” przyjętych społecznie (w tym przepisów ruchu drogowego).
    Niektóre wykroczenia też stały się normą np. niewielkie przekraczanie prędkości, nie zatrzymywanie się na strzałce, jazda rowerem po chodnikach, ale zdecydowana większość kierowców przez całe swoje życie nie wypadnie z drogi, a także nie spowoduje jakiegokolwiek wypadku.

 9. poszkodowany w wypadku przez idiote drogowego

  QWERTY ,to albo adwokat ,albo ktoś z rodziny,albo jakiś idealista który naczytał się książek i nigdy nie miał do czynienia z ludzkim nieszczęsciem spowodowanym przez idiotę za kierownicą …bo inaczej sobie takiego współczucia dla idioty drogowego ,który niestety tym razem miał szczęscie ,nie potrafię wytlumaczyć …jakby ten gościu zamiast w pieniek po drzewie trafił w spacerujacą rodzinę z dziećmi i wybił ich na miejscu ,też bys mu tak współczuł ? Gratuluje takiego „myłślenia ” oby jak najmniej takich ,bo własnie przez takich „humanistów” bandytyzm sie panoszy

 10. Wyobrażam sobie potencjalny drogowy bandyto. Ty sobie nie wyobrażasz?

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas