Poniedziałek, 22 czerwca 202622/06/2026
690 680 960
690 680 960

FILM: Zatrzymanie pijanego kierowcy na al. Warszawskiej. Miał 3,3 promila we krwi

W piątek około godziny 15 na al. Warszawskiej doszło do zderzenia dwóch aut osobowych marki skoda. Kierujący skodą octavią, jadący od strony Lublina rozpoczął manewr skrętu w ul. Główną. Na tył jego auta najechała skoda felicia. Sprawca wypadku był pijany. Miał we krwi 3,3 promila.

Komentarze wyłączone

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia